Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfőn megyek Sinopharm...

Hétfőn megyek Sinopharm védőoltásra, van okom félni?

Figyelt kérdés
Aki már megkapta milyen volt utána. Lett valami baj az első és második adag után? Illetve van itt olyan akit már kb akkor beoltottak vele amikor engedélybe hozták. Azóta sem éreztek semmi rosszat, ugye? Tehát mennyi esélye van rá, hogy az én szervezetem majd rosszul reagál rá és okoz majd valami betegséget.

2021. ápr. 28. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
A környezetemben viszonylag sokakat oltottak ezzel, senkinek nem lett tőle semmi baja. Testvéremnek érzékeny volt utána a szúrás helye 1 napig, ez volt a legkomolyabb panasz. :)
2021. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem picit fájt a vállam, de nem jobban mint eddig bármilyen más oltástól. (Ha bármi idegen anyag kerül a szervezetedbe teljesen normális egy minimális láz, rosszul lét, izom fájdalom. Ez csak kb azt jelenti hogy van immunrendszered). Anyukám a pfizert rosszabbul viselte...
2021. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

En tegnap kaptam. Nekem faj a karom meg belazasodtam, faradekony lettem. De elmulik. Ezek szerint nem viz :D

Nem halalos egyebkent, csak idegesito, fuvet akartam nyirni :D

2021. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én tegnap délután 5 kor kaptam. Azt mondták estére, vagy másnap reggelre egyhe influenza szerű tünetek várhatóak, de eddig semmit nem tapasztaltam. Az oltás helye picit fáj. Azt mondta a doktornő, az első 24-48 órában várhatóak ezek a tünetek, de ha addig nem jönnek, akkor már nem is fognak.
2021. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Tegnap kaptam delutan fel5kor, a karom enyhén fáj, meg kicsit fáradtnak érzem magam, más nincs. Nyugodtan menj, nem lesz tőle bajod
2021. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarlak lebeszélni az oltásról, sem mást! Csak a tapasztalatomat osztom meg:

Engem tegnap oltottak, többek közt pont azért fogadtam el, mert kevés mellékhatásról számoltak be mások. Több facebook csoport tagja vagyok a tájékozódás miatt... hát én nem tartozom a szerencsések közé.

Fejem fáj, időnként a látásom se tiszta, iszonyú fáradt vagyok azóta is, hiába aludtam sokat. De a legrosszabb hogy a gyomrom körül ilyen övszerű éles fájdalom kínoz. Meg ezek után nagyon félek attól hogy mi jön még. Egyelőre ennyi.

De én nagyon szerencsétlen vagyok, igazából nem meglepő hogy engem ilyen rosszul érintett. Sokaknak semmi, semmi baja és a covid biztos rosszabb ennél!

2021. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

4-es vagyok, azóta elkezdődtek nálam a tünetek: enyhe fáradtság, pici hidegrázás, kicsit betegnek éreztem magamat. Pár óra alatt elmúlt, mostmár semmi bajom.


6-os, nem akarlak ijesztegetni, de nekünk azt mondta a doktornő, ha éles mellkasi vagy hasi fájdalmat érzünk, akkor fennáll a vérrög képződés gyanúja, szerintem fordulj orvoshoz! Igen, nagyon ritka esetben előfordulhat, megmondták nekünk.

2021. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis szédülés, kis fejfájás, levertségerzet, fáradtság, és izolmáz érzet volt a vállamban. Nem bántam meg, hogy a Sinopharmot kaptam meg.
2021. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi a francért lettem lepontozva elárulnátok? Mert én nem úsztan meg mellékhatások nélkül és meg mertem írni? Így akarjon segíteni valaki...Szánalmas banda!
2021. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Edi8021 válasza:
Semmiféle oltási reakció nálam (az elsőt 2 hete kaptam meg), a családom többi tagjának akit szintén ezzel oltottak be-szintén semmi...
2021. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!