Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hozzájutni...

Hogyan lehet hozzájutni "lepattanó" vakcinához?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam az elmúlt pár héten hogy valahogy időpont nélkül be tudják oltani az embert (ha megmarad olyan oltás ami neki kell).


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudhatom meg, hogy van még megmaradt oltás?



2021. ápr. 29. 08:40
1 2 3 4 5 6
 1/58 Hellmano ***** válasza:
44%

"A lepattanó megszerzéséhez a legjobb helyezkedés kell, másképp nem megy." Rodman a féreg.


És ez igaz bárhol az életben nemc sak a kosárlabdában. Ha valaki jól helyezkedik, akkor hozzájut a lepattanó dolgokhoz könnyen. Tehát helyezkedés kérdése az egész.

2021. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 Ypszilon1980 ***** válasza:
71%
Nem tudom máshol hogy van, de itt nálunk megkérdeznek olyan dolgozókat, akiknek esetleg kell oltás vagy van ismerősük aki szeretne, de nem regisztrált, ebből lesz lista és ha marad oltóanyag, akkor őket felkeresik.
2021. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
80%

Sinopharmra vagy Astrára kb. aznapra is tudsz magadnak foglalni időpontot az EESZT honlapján.

Maradék Pfizerről nem tudok, azt tudtommal elrakják, nem “veszne” kárba.

2021. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 Timi_R75 válasza:
24%
Még 1-2 hét, és bármilyen oltást meg fogsz kapni. Szerencsére.
2021. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
65%
Állítólag tucatszám lógnak ott lepattanóra várva. A katona bácsi miért nem zavarja el őket a büdös francban az első 4 vagy 5 kivételével? Ennél több nem maradhat az utolsó fiolából, a többi meg értelemszerűen elfogyott.
2021. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
83%
Mától lehet foglalni időpontot pfizerre is az eeszt-ben.
2021. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
84%

@6


Csak épp lehalt az oldal. Elméletileg mindenre van lehetőséged, gyakorlatilag meg semmire.

2021. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
65%
Direkt kicsesznek azokkal, akiknek a gonosz imperialista vakcina kell.
2021. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
77%
Orbánék mindent lenyúlnak. Nemcsak a pénzt és politikai pozíciókat, hanem mindenki életét is. Pandémia idején is csak a saját politikai hasznukat lesik. Aljas, mocskos népség.
2021. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Igen, én is most akartam nézni az oldalt, de semmi. Ez is elég jól mutatja hogy a kínai és az astra nem nagyon kell a népnek szemben a pfizerrel :D
2021. ápr. 30. 10:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!