Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy egy betegsége...

Volt olyan, hogy egy betegséget nagyon nagyon nem akartatok elkapni valakitől?

Figyelt kérdés
Teszem azt baráttól, kollégától, rokontól egy náthát influenzát, pedig egész nap ott szipogott melleteket, ti meg legszívesebben elzavartátok volna.

2021. ápr. 29. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
volt
2021. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Az egész iskoláskorom erről szólt. Szerencsére normális munkahelyem van, a főnök hazazavarja azt, aki betegen jön dolgozni.
2021. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah suliban osztálytársaktól?
2021. ápr. 29. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van egy expasim, akinek kb nulla az immunrendszere, 2-3 hétnél tovább sosem volt egészséges, amíg együtt voltunk. Na, őbenne soha nem volt annyi felelősségérzet, hogy azt mondja, hogy "figyu, most pár napig inkább ne találkozzunk, mert nem akarlak megfertőzni". Az utolsót rohadtul nem akartam elkapni tőle, mert fontos oktatásra kellett mennem pár nappal később, de persze bedarált az is. Ezek után nem sokkal véget vetettem a kapcsolatnak, bár elsősorban nem ezért. Egyéb szempontból sem passzoltunk.
2021. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es náthát, influenzát is? Amikor megjelent így én biztos szóvá tettem volna...
2021. ápr. 29. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, igen, ilyeneket is. A 3. eset után már szóltam, onnan kezdve ezen is ment a vita, hogy én milyen önző vagyok :)
2021. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, van olyan, hogy el akarsz kapni valamit?
2021. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!