Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnál sem jó az EESZT rendszer?

Másnál sem jó az EESZT rendszer?

Figyelt kérdés
Azt írja a webhely nem elérhető.

2021. ápr. 30. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Senkinél nem jó

Reggel óta elérhetetlen, mert nem készültek fel ekkora forgalomra..... Pfffff

Sokan szerettek volna, illetve szeretnének időpontot foglalni a pfizer oltásra

2021. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, nálam sem.
2021. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A teljes oldal összeomlott, mármint a lakossági rész. Kaptam emailt, hogy betegdokumentum került feltöltésre, egy fontos szövettant várok, de nem tudom megnyitni.

A megyei hírportálunkon fenn van, hogy az egészségügyi oldal se tökéletes, sok patikában nem tudják kiadni a receptre felírt gyógyszereket, illetve már orvosi rendelő megosztását is láttam már, hogy ők se tudnak se leletet megnyitni, se receptet felírni.

2021. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, én is egy fontos dokumentumot.... Borzasztó, azóta olvastam én is. Remélem hamar jó lesz.
2021. ápr. 30. 13:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Összeomlott az egész rendszer, sajnos senkinek nem működik most.
2021. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#1 13:27 vagyok


[link]

2021. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj köszi a cikket hetes, terheléses TÁMADÁS meg az anyukájuk. :D Szimplán csak elcseszték az egészet azzal, hogy meghirdették a Pfizert korán reggel és mindenki regisztrálni akart rá, persze, hogy leterhelt a rendszer...
2021. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#4: Hétfőn megyek a következő kezelésekre, igazából semmit sem változtat, hogy most tudom meg, mi van a leletben, vagy holnap, vagy holnapután, esetleg csak hétfőn... De azért érdekelne, nah...

A nagyobb baj, hogy akik utolsó napra hagyták az állandó gyógyszereik feliratását, most így mennek neki a hétvégének. :/

2021. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó már valakinél?
2021. ápr. 30. 15:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Pont az előbb néztem. Valami lebutított formában bejött, D bejelentkezni nem tudtam róla. Utána meg az sem.
2021. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!