Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mindenki a Pfizerrel...

Miért mindenki a Pfizerrel akarja beoltatni magát?

Figyelt kérdés
Ez is a baloldal keleti vakcina ellenessége miatt van?

2021. máj. 1. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én azért azt akarom, mert tizenhat évesen más lehetőség nincs
2021. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Csatlakozom az előttem szólóhoz


17/L

2021. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A leghatekonyabb eddig, es a del-afrikai mutans ellen is ved.
2021. máj. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Aki azért akarja, mert ez a leghatékonyabb, ugye nem csak a százalékadatot nézi, de azt is tudja, hogy ezt hogy állapítják meg? :D
2021. máj. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Szogezzuk le, hogy egyikben sem bízom. De ezzel oltottak az időseket, a kismamákat,ezzel oltják majd a gyerekeket, így feltételezem, érről gondoljak, hogy a legkevésbé kockazatos és a legbiztonságosabb.

A kínai es az orosz kommunikációban nem bízom, a kínainak a minőségében sem, az Astra eseten az én korosztályom a legveszélyeztetettebb a verrogkepzodes szempontjából. Ennek ellenére ezt elfogadtam volna, de nyilván őrültem tegnap a Pfizernek.

2021. máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
A Pfizerben nincs koronavírus, ezért a leggyengébb készítmény az összes vakcina közül, ezért is fog belőle kelleni harmadik adag. Mivel gyenge és nem ér semmit, a mellékhatásai is gyengébbek, van akinél alig jelentkeznek. Ezert a sok hülye kitalálta, hogy biztos ez a legbiztonságosabb. Ja, de annyit is ér.
2021. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
"A Pfizerben nincs koronavírus, ezért a leggyengébb készítmény az összes vakcina közül" - Nem is kell legyen, sok vakcinatípusban nincs (tulajdonképpen csak a kínaiban van) Ha egy 10 perces youtube videót meghallgatnál a vakcina mechanizmusokról, nem írnál ilyeneket. Persze, megértem, ha neked az elölt vakcina a legszimpatikusabb, és abban bízol a legjobban, de azért nem ártana objektívnek maradni.
2021. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokat utazok.
2021. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 huntah válasza:
57%

#1 "Én azért azt akarom, mert tizenhat évesen más lehetőség nincs"


VAN más lehetőség. Hogyne lenne...

2021. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!