Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magasabb?

Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
Nővésben vagyok, de nagyon zavar már a jelenlegi méretem, 158cm vagyok lányként! Sokszor piszkálnak miatta, nem annyira hogy megbántson de nagyon zavar már hogy 4.-esnek néznek miatta! 7.-es vagyok, és a többi osztálytársam már mind 160-175cm...Apukám 179cm, anyum kb olyan 175cm ha ez fontos. Ebben és az előző évben sem nőttem semennyit...Ezért, van valamilyen módszer amivel magasabb lehetnék? Esetleg edzés, vagy táplálkozás…?

2021. máj. 2. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
***Növésben
2021. máj. 2. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen nem tudsz változtatni. Nem az evéstől, meg mozgástól lesz magas valaki.
2021. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Én 153cm vagyok lányként, 29 évesen.


A te korodban én is utáltam, hogy én voltam mindenhol a legkisebb.


Mára imádom :) Különlegesnek tartanak, a fiúknál is előny.(ahogy tapasztalom)


De például egy magassarkú is segít, nőiesebbé tesz:)

2021. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szüleid magassága alapján lehet benned még 15 centi is. Viszont nem tudsz tenni semmit, hogy hamarabb megnőj, ez genetika.
2021. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cuki vagy szerintem. Nem fogsz nőni. Én 156 cm nő vagyok, 35 éves. 😂nem fogok magasabb lenni. Szépek az alacsony lányok is. :)
2021. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!