Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hírtelen megnőtt a pulzusom?

Hírtelen megnőtt a pulzusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fél hete megkaptam a Sinopharm vakcinát, utána rá két napra elég felelőtlenül és igen nagy mennyiségben fogyasztottam édességet és egy kevés koffeint. Még aznap hajnalban nem tudtam elaludni és elég heves szívdobogás jött rám, kb 140-150 között volt a pulzusom percenként. Pár órával később már lecsökkent 90-re és el tudtam aludni.


A napokban még mindig tapasztalom, hogy 70 és 90 között ingadozik a pulzusom.


Szerencsére nem érzek fájdalmat a mellkasomnál, vagy a bal karomban és a hátam közepén.


Sajnos a covid helyzet miatt eléggé mozgásszegény életmódot élek.


Szerintetek, mit kellene tegyek ?



2021. máj. 2. 23:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Az életkoromat lehagytam.


22/F

2021. máj. 2. 23:19
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A 70 és 90 közötti pulzus a normál tartományba esik. A mozgászegény életmódtól a pulzusod automatikusan magasabb lesz, de ezt csökkenteni tudod, ha újra elkezdesz sportolni. Koffein fogyasztást is mérsékelni kellene, illetve ha van, akkor a stressz kiváltó okait is.
2021. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!