Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlt pénteken kaptam pfizer...

Múlt pénteken kaptam pfizer oltást. Azóta lett egyre rosszabb a fájdalom a bal oldalamnál a hónalj és a mellizom között. Többi lent?

Figyelt kérdés
Bal karomba kaptam az oltást. Azóta nagyon fáj már a mellizom szélső része. Normális az ilyen tünet?

2021. máj. 3. 06:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Tehát 3 napja kaptad, ugye? Akkor ez teljesen normális, még 1-2 nap és elmúlik.
2021. máj. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
igen, normális. ÉS mielőtt jönnek a jajmeghalsz, mellékhatás dumával: mindkét gyerekem hónalji nyirokcsomóit ki kellett venni babaként, a BCG után, ez is teljesen normális oltási reakció.
2021. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a háziorvosodnak!
2021. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
3, a normális, várható oltási reakciót ha mindenki jelezné, mást se csinálna a háziorvos. Ez teljesen normális.
2021. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

4, tudod, amióta 4 ismerősöm halt bele/lett komolyabb baja abba, hogy nem ment időben orvoshoz, azóta nem annyira vagyok meggyőződve róla, hogy a “normális, majd elmúlik” taktika a nyerő.


Ketten agydaganatban haltak meg, az egyik gyengének és álmosnak érezte magát, javaslat az volt, hogy szedjen vasat, mert biztos az a baj. 27 éves volt.

Másiknak kullancsfertőzése (Lyme kór) volt, arra kente mindenki, hogy szédül és alig bír lábraállni, még az orvosa is, mire MRIre került a sor, addigra a kemo és a sugárkezelés már nem segített.


Egyik -1 vesével él, őneki mindenki azt mondta ne rinyáljon, csak felfázott, igyon tőzegáfonya löttyöt. A párja elégelte meg és elrángatta orvoshoz, mázlija volt, mert nem terjedt tovább a daganat a veséjéről még.


Az utolsó a munkatárs 3 éves kisfia, gyesről visszajött dolgozni, óvoda, gyerek tele volt lila foltokkal, véraláfutásokkal, mindenki nyugtatta, hogy a fiúk már csak ilyenek és hülyének nézték, mert orvoshoz vitte. Mivel időben kapták el, a gyerek mostanában 7 éves - leukémiája volt.



Szóval semmibe nem kerül egy 2 perces hívást megereszteni a háziorvosnak, aki majd eldönti kell-e aggódni.

2021. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Lyme kór kemóval, sugárral, mesélj még.
2021. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Inkább még várok az orvossal.
2021. máj. 3. 13:28
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
6, szövegértés nem megy, ugye? Agydaganata volt
2021. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem is nagyon fájt a karom utána. De már elmúlt. Te jobban vagy azóta?
2021. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Napról napra jobb. Talán most merném azt mondani, hogy elmúlt ez az izületi fájdalom, köszönöm a kérdést.:)
2021. máj. 6. 00:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!