Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek így 25 évesen...

Szerintetek így 25 évesen mennyi ideig fogok vàrni az oltásra, ha mindenképp Phizer-el vagy Moderna-val akarom magam oltatni?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell sem a kínai, sem az orosz sem az AstraZeneca a rossz híre miatt. Maradt tehát a Phizer meg a Moderna. Sőt, én kifejezetten a J&J vakcinának örülnék, mert abból elég egy oltás is.

De a keleti vakcinákban én nem bízok (pont azért, amiért autóból is inkább nyugatit veszek). Az Astráról meg sok rosszat hallani. Egyik 50+-os munkatársam is ezzel lett oltva, 3 napig nem jött dolgozni, mert belázasodott és rosszul érezte magát.

Egy imserősöm megkapta a szputnyik első oltását, nagyon rosszul lett. A hülye elment a 2.-ra, még rosszabbul lett és 2 nap alatt meg is halt. Ez így igaz ahogy mondom. Szóval én ezekben nem hiszek.

Szóval meddig fogok várni, ha mással nem vagyok hajlandó oltakozni csak Phizer-el, Modernával meg J&J-vel?



2021. máj. 3. 16:18
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Na, teljesült a vágyam, kedden megkaphatom a J@J vakcinát.
2021. máj. 10. 01:41
 22/22 anonim ***** válasza:
Semmivel nem jobbak a nyugatiak, just sayin'.
2021. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!