Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet majd a Pfizer/modernára...

Lehet majd a Pfizer/modernára is időpontot kérni a későbbiekben, vagy csak ilyen hirtelen akció keretein belül lehet majd hozzá jutni mint pl a múlt héten?

Figyelt kérdés

Mindennap nézem ezt az új weboldalt ahol ugye lehet időpontot foglalni az oltásra, de eddig csak a Kínai/Astra/SputnikV vakcinára lehet.

Bízom benne ha már kicsit csillapodnak az emberek stb egyre több beoltott lesz úgy lesz elérhetőbb ez a két vakcina is amit én szeretnék választani. De ott van a gyanúm is hogy valamiért ezek a vakcinák elég elérhetetlenek így aki nem élelmes, nem megy félnapot sorba állni, vagy nincs szerencséje és a háziorvos nem őt hívja fel a vakcinával, akkor annak csak a kínai és az orosz marad.



2021. máj. 5. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Parom is a pfizerre var tobb mint 2 honapja, a haziorvos allandoan csak hitegeti, hogy majd ekkor, majd akkor lesz. Kinait meg astrat nem akar, tegnap megnyitottak a szputnyikot foglaltam is neki holnapra idopontot. Lehet a pfizerre még honapokag kell varni, franc se akar az igazolvany hianya miatt egesz nyaron a 4 fal kozt ulni. Beszeltem egy csomo orvossal, sot biologussal is, mind azt mondta a szputnyik uo. jo mint a pfizer. Csak politikai meg gazdasagi okok miatt az fel van hypeolva.
2021. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekeket beoltották (jövőhét folyamán) azután már esélyesebb a dolog

Most viszont meg se próbálj időpontot foglalni rá

Csak a 16-18 éves korosztályét fogadják el

A tiéd automatikusan törlödik

2021. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lölő és Andrea esküvője előtt,hogy meglegyen az öt millió,és lehessen lakodalmat tartani.
2021. máj. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!