Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik a barna üvegszálas...

Létezik a barna üvegszálas női boka-/harisnyazoknikhoz hasonló anyagú kesztyű? (tenyérizzadás/hiperhidrózis téma, több lent)

Figyelt kérdés

Most kezdtem el komolyabban venni a gitározni tanulást, de sajnos nagyon izzadós a kezem. Ez már szimpla akkordjátéknál is zavaró volt, de most, hogy jobban használnám az ujjaimat dallam stb. játékra, méginkább, mivel ha izzad a kezem, csúszik, vagy a víz miatt alig lesz hangja a húrnak, vagy éppen a kívánt hang helyett csak az ujjam csúszásának a hangját hallom...


Gondolkodtam, mik azok az anyagok, amik vékonyak eléggé ahhoz hogy ne változtassanak nagyon a bőröm textúráján - így egyúttal a jó hangzás és játékélmény is megmaradjon -, és úgy találtam, hogy ezeknek a zokniknak az anyaga/elkészítési módja pont megfelelő a célra, viszont nem találtam sajnos ilyen kesztyűt, lehet nem is létezik.


Házilag megszerkeszthető ez valahogy kézre, ujjakat elszeparáló kesztyűvé? Sajnos ugye "szemes" felépítésű, tehát varrni nem igen lehet, mert lebomlik.


Előre is köszönöm az ötleteket!



2021. máj. 7. 13:17
 1/3 A kérdező kommentje:
2021. máj. 7. 13:21
 2/3 A kérdező kommentje:
(az ujjatlan kesztyűk nem jöhetnek szóba, mert hiába nem lenne vizes a tenyerem, az ujjbegyeim izzadása attól még ugyanúgy zavarna :/)
2021. máj. 7. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla. De akik harisnya virágokat készítenek, azok biztos tudnak ilyent varrni.
2021. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!