Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan gyógyszer ami az...

Van olyan gyógyszer ami az alábbiak közül mindegyiket enyhítené?: szorongás, pánikbetegség, szociális fóbia, depresszió

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 02:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha külön-külön tudtok ezekre bevált gyógyszert azt is leírhatjátok persze, nagyon hálás lennék! Előre is köszönöm nektek!
2021. máj. 9. 02:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az antidepresszánsok mindegyikre jók. Nem sorolom fel őket, nézz utána. De ne csak a gyógyszertől várd a gyógyulást. Az csak egy mankó, de menni nem tud helyetted. 20% a gyógyszer, 80% kemény munka. Ilyen arányban áll össze a gyógyulás. Ki lehet jönni ezekből, de nagyon oda kell tenned magad. Szóval ne a fotelben ücsörögve, gyógyszereket bekapkodva várd a csodát, mert akkor csalódni fogsz.
2021. máj. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Igyal minden este citromfuteat. Hidd el segiteni fog.
2021. máj. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Tudom nem sokat segit ez a valaszom, de enis ugyanezekkel kuzdom es nem merek pszichologushoz menni.
2021. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia kedves Kérdező!

Gondoltam leírom neked a helyzetedhez kapcsolódó közvetett tapasztalataim, hátha segítségedre lesz.


Tehát amikor a barátommal megismerkedtem pár hónapja szedte a felírt szereket. 3 éve voltunk együtt amikor elkezdte csökkenteni, mert el akarta hagyni (nem tudom az orvosa miért hagyta ilyen soká szedni, tudtommal fél évig ajánlatos). A problémái hasonlóak voltak és gyors megoldást akart, segített is neki, de egy idő után érzed, hogy már nem akarsz függeni. Tehát csökkentette majd letette. Sok sok sok elvonási tünete volt, rosszabbak mint ami miatt elkezdte, erről szólnának az orvosok... Na de már lassan semmi elvonási tünet, de a problémák visszajöttek, amiket el akart a gyógyszerrel fedni. Elkezdett pszichológushoz járni, önismeret stb. Gyógyul, rohamosan.


Szerintem érdemes előbb szembe nézni a helyzettel és nem burkolni a tüneteket. Sok sikert és kitartást kívánok!

2021. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hova lettek innen a válaszok???!!!
2021. máj. 10. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Xanax, nalam az valt be. Tobbfelet is irt ki a dokim , borzaszto allapotokba kerultem tole. A Xanax az nagyon jo💕
2021. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!