Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvágott anyajegy, rákos...

Karoly183 kérdése:

Megvágott anyajegy, rákos lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megvágtam tegnap este az anyajegyem borotválkozás közben, vérzett.. elállt 5perc alatt, le fertőtlenítettem mára ott ahol megvágtam bevarasodott.

Persze megyek vele orvoshoz, csak hát tudjátok milyen ez.. egyből utánna néztem interneten,de van ahol azt olvasom 1 megvágástól nem lehet semmi, van ahol azt itt gyk-n kommentekbe, hogy rákos leszek stb...

Megvágott anyajegy valóban rákos lesz?

Akivel már előfordult, hogy megvágta az anyajegyét annak mi lett a következménye?



2021. máj. 9. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is számtalanszor megvágtam már borotválkozásnál. Semmi. Tudom, le kellene szedetni elöbb-utobb.
2021. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy megvágástól nem lesz az.
2021. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem okvetlen velejárója az anyajegy bevágásának a rákbetegség.
2021. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 flora08 ***** válasza:
Nekem a nyakamon volt egy viszonylag nagy anyajegyem, többször belekaptam, egyszer annyira, hogy vérzett. Elmentem bőrgyógyászhoz, minden rendben volt vele. Viszont azt mondta, hogy ha sűrűn megsérül, sajnos lehet baja a későbbiekben, ezért ajánlotta, hogy vegyük le, így is lett. Ha rossz helyen van neked is, akkor lehet érdemes lenne leszedetni. Nekem szépen megcsinálta, nem látszik semmi.
2021. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!