Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik már átestek a koronavírus...

Akik már átestek a koronavíruson, ti mikor kaptatok oltást utána? Főleg asztmások beszámolója érdekelne.

Figyelt kérdés
Március végén - április elején átestünk rajta mind, szerencsére semmi durva nem alakult ki, inkább csak bosszantó volt. Asztmás vagyok, de a körzeti semmilyen tanácsot nem adott, letudott két percben, még telefonon is alig lehetett elérni. Ha jól tudom, most várni kell amúgy is minimum 3 hónapot. Azt a betegség elejétől vagy a végétől kell számolni? Voltam tüdőgondozóban, ott sem láttak semmi különösebb szövődményt, de egy szót sem szóltak az oltásról.

2021. máj. 9. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kivárni a 3 hónapot, ezt egy-két héttel ezelőtt bejelentették. Ha jól érzed magad és tünetmentes vagy, akkor már oltanak is.
2021. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell várni 3 hónapot már.

Én a két oltás közötti 3 hétben voltam covidos, rendben megkaptam a második adagot a tervezett időpontban. Apukám 2 héttel a tünetek elmúlása után kapta az első oltást. Mindkettőnk esetéről tudott a háziorvos és az oltóorvos, ők azt mondták, hogy rendben. Nem lett semmi különös mellékhatás egyikünknél se.

Bő 1 hónap után már szerintem nem probléma.

2021. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek, akkor megnyugodtam! :)
2021. máj. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!