Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan, akit...

Van itt közületek olyan, akit a J&J vakcinával oltottak be? Szerintetek beadassam magamnak?

Figyelt kérdés

Vasárnap kaptam egy sms-t, hogy kedden mehetek J&J oltásra. Mivel még nagyon kevés embert oltottak vele itthon, ezért kevesebb tapasztalat van vele.

Van közületek olyan, aki ezt kapta?

Mik a tapasztalatok?



2021. máj. 10. 01:49
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Egyébként most nézem, hogy nem is az oltópont írt sms-t, hanem a háziorvosom. De vasárnap este fél nyolckor? Nincs más dolga ilyen későn? :D
2021. máj. 10. 01:51
 2/40 A kérdező kommentje:

Mert korábban hívtak az oltópontról, mondták, hogy van kínai vakcina, mehetek. Én meg mondtam, hogy se kínai sem orosz nem kell, ez volt kb 2 hete. Erre gúnyosan nevetett azt letette a telefont "majd értesítjük" :D

Na mind egy, gondoltam leírom.

2021. máj. 10. 01:53
 3/40 anonim válasza:
100%
A Janssen-nel oltottak körében is lehetett olvasni vérrögképződéses problémáról. Viszont ez nagyon ritka, így ha nem áll fenn nálad kockázati tényező, akkor érdemes beadatni. Egy alkalom alatt túl vagy raja, és mivel a WHO és az EMA is jóváhahagyta, az utazással sem lehet gondod.
2021. máj. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
61%
Én nem fogadtam volna el,persze,a döntés rajtad áll!
2021. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó vagyok,nekem tökéletes volt a kínai.
2021. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
35%

Nem adatnám be.

A dánok nem is adják senkinek sem,mivel a tapasztalatok alapján a kockázat fölülmúlja az előnyt,ahogy nyilatkozták.

2021. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
49%
Én biztos nem adatnám be, még nem tudok eleget róla. Kísérleti alany meg nem szeretnék lenni, még az eddigi vakcinák esetében is szinte azok vagyunk.
2021. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
85%
Párom unokatesóját oltották vele az Egyesült Államokban, az általános oltási reakciókon kívül semmi baja nem volt.
2021. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%
Kísérleti oltóanyag, mint a többi. Egy általános helyi reakció nem jelent hosszútávú hatást. Mindenki maga dönti el, hogy akarja-e vagy sem. Ha később (évek, évtizedek) múlva is egészséges leszel, akkor jól döntöttél.
2021. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
1%
Ne hazudjatok!!!
2021. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!