Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdés azokhoz szól, aki az...

A kérdés azokhoz szól, aki az AstraZeneca második adagját is megkapta, esetleg aki már 12 hétre kapta meg. Mik voltak nektek a mellékhatások első és második után? Errősebb vagy gyengébb mellékhatások voltak másodszorra?

Figyelt kérdés
Nekem aznap este felmen 38,7re a lázam, nagyon rosszul éreztem magam, másnap d.u jobb lett...mostmár ennek 2 hete, és tegnap előtt észre vettem egy kis csomót a nyakamon - valószínűleg a nyirokcsomóm be van duzzadva, de nem tudom mióta lehet... Most kicsit tartok tőle, hogy mi lesz a 2. oltás után....

2021. máj. 10. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
12 hétre még senki nem kapta meg. Március 1. óta kell 12 hétre adni a másodikat, ők júniusban fogják kapni.
2021. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh, azt nem tudtam pontosan mikortól van így
2021. máj. 10. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt, hogy 12hetet kell várni, de közben lecsaptam a rövidítésre és megkaptam nemrég.


Az első után rettenetesen szarul voltam. Láz, hidegrázás, hányás stb.. 1 egész napig csak feküdni meg hugyozni tudtam, aztán kicsit jobb lett. 3nap alatt átlendültem a rosszulléten.


A második adag után elaludni sem mertem már, mert először is álmomban jött a legrosszabb rész, inkább elmentem sörözni a haverokkal és semmi bajom nem volt. Talán csak egy kis szubjektív hőérzet a homlokomon, de semmi extra.


Legyél túl az egészen és kezdődhet a buliszezon :D

2021. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!