Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drog függő vagyok, mit kéne...

Drog függő vagyok, mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, cannabis függő. Itthon senki de tudja. 1 eve szoktam rá, csak fűre költök semmi másra. Digi van, feketén titokban dolgoztam 1 hónapot, ilyen csöves kubik munka, azt is csak fűre költöttem. Azt mondják könnyű erről leallni, de én nem iyg érzem, 1 hónapja jutottam arra a pontra hogy próbálkozom, de nem megy, nincs meg a motiváció, ha lenne valami nő akkor tuti menne, de így, ahh. Kezdem mostanában érezni hogy kicsit bolondulok ettől a cucc tol, személyiségem is más. Azóta csak ez jár a fejemben, másra se gondolok atvette az irányítást, introvertalt lettem, haverokkal se foglalkozok már, max ha nincs lóvém akkor le húzom őket, de nem ezt akarom.

2021. máj. 11. 00:28
 1/7 anonim válasza:
36%
Próbálj meg találni valamit amivel levezeted a vágyaidat, ha nem megy, akkor kérj segítséget
2021. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Legyél őszinte valakivel akivel ezt megbeszélheted és megért. Szülő vagy barát. Élőben. Mondd el neki azt is, hogy miért kezdted el a füvezést. Jó poénnak tűnt? Lelki fájdalom tompítása?

Ingyenes paszichológiai tanácsadás van minden sulinak. Remélem tanulsz? Ha nem, akkor is van.

Jól érzed, jól látod, hogy károsan hat. Minél előbb tedd le, mert ilyen korán kezdve még több kárt okozhat később.

2021. máj. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

És nem, nem nőre van szükséged. Önmagadra van a legnagyobb szükséged!

Hogy Önmagad légy! Semmi más feltétel nem kell!

2021. máj. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Keress egy lányt aki örömöt tud okozni... Érted... öröm+lány=örömlány
2021. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Fokozatosan, le lehet szokni egy hónap-két hónap alatt. Nem próbálkozni kell hanem eldönteni hogy leállsz. Egyébként, nem a fű változtatott meg hanem azért kezdtél el füvezni mert megoldatlan problémáid vannak.
2021. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 Nem a fű változtatott meg?? Minden ami az idegrendszerre hat, megváltoztat. Koffein, fű, alkohol, narkotikumok. Ő ezt észrevette, helyesen.
2021. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2023. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!