Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » En alapvetoen ritkan veszek...

En alapvetoen ritkan veszek be gyogyszert lazra, 39 felett kb.,ha tartos. Az oltasi reakcios laznal ti mit csinaltatok? Egy oraja meg beadandot irtam, most 38,7.

Figyelt kérdés

Ami mondjuk rosszabb, hogy elozo ejszaka 2,5 orat aludtam es most se tudok....


Fejem faj meg, a karom a hatam, meg ha magamhoz erek akkor barmi, szoval semmi para, elmulik.


A nemalvas zavar a legjobban, nemtudom az lehet -e ettol vagy a laztol....


Tuti kerdezni fogjatok, Astra elso adagot kaptam reggel es 25 vagyok.


2021. máj. 12. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
En par ora utan bevettem egy Advilt, az lassan ugyan, de levitte. 38.7 volt masodik Pfizer utan iszonyatos hidegrazassal.
2021. máj. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet szedni lázcsillapítót, mindenki tudja szerintem mi az ami használ általában neki, Algopyrin, Voltaren Dolo, stb.
2021. máj. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok! Vegul még miután 3-kor is fennvoltam, bevettem egy Aspirint.

Egeszen oszintén nalam nem is volt itthon gyogyszer erre tegnap reggelig, kb. Ot éve voltam úgy rendesen beteg utoljara. (bar a valaszodbol, elso valaszolo azt latom, hogy az Algoflex (Advil hatoanyag az is) is jo lett volna. :D Mindegy, vettem egy doboz algopirint, legalabb hasznàltam belole ha már hazajott velem 😂

2021. máj. 12. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!