Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miket tudtok javasolni belső...

Miket tudtok javasolni belső comb ledolgozásához?

Figyelt kérdés
Valamint az a problémám van, hogy az egyik oldalt nagyobb a fenekem mint a másik oldalt.Nem tudom,hogy az edzésnél nem figyeltem oda eléggé vagy mi oka lehet.De az utóbbi időbe kb mindent kipróbáltam hogy helyre hozzam de nem jártam sikerrel.

2021. máj. 12. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Menj el futni. Az segít.
2021. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam járni,egy hete kezdtem el rendszeresen kb napi fél óra.De ugyan úgy látszik a különbség a fenekemnél,és a belső combom is nagyobb a kelleténél.
2021. máj. 12. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hónapok óta futok de a belső combom "meg sem mozdult" arra külön gyakorlat kell. Én ezt használom:

[link]


Nagyon jó és érzed,hogy ott dolgoztatja az izmot ahol szükséges.

2021. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem letezik helyi zsiregetes, ha fogy akkor fogysz mindenhonnan es genetika az hogy ki honnan milyen utemben fogy. Valamint senkibse szimetrikus. Amit tehetsz vagy fogysz tovabb odafigyelve az etkezesre, vagy edzel es formasabb leszel majd leszalkasitasz.
2021. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!