Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Mit csináljak, hogy ne érezzem kínosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy nemsokára lesz ilyen egészségügyi vizsgálat ahol fognak súlyt mérni. Sose mondtam meg egyik barátomnak se hány kiló vagyok mert borzasztóan allergiás vagyok erre a témára. És elvileg ott többen leszünk egy szobában és nem szeretném ha tudnák a súlyomat. Ha ez mégis bekövetkezne, mit csináljak, hogy ne érezzem magam rosszul? A barátaim vékonyak jóval nálam és emiatt zavarna, hogy később ezzel foglalkoznának.. valami tanácsotok van esetleg?😅


16/L



2021. máj. 12. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezzel foglalkoznak, akkor nem a barátaid.
2021. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérni a súlymérőt, hogy ne mondja ki hangosan.
2021. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából számomra ez valahol felháborító, hogy sorban végzik a vizsgálatokat meg csoportosan az iskolákban. Emlékszem, hogy engem is nagyon zavart, pedig nem voltam dundi, engem az zavart, hogy rákérdeztek betegségekre is és bocsánat, de egy random osztálytársnak semmi köze hozzá. Vicc amúgy. Ennyit a személyiségi jogokról, mert amúgy simán sérti azt, az ilyen csoportos vizsgálat. Orvoshoz is az ember egyedül megy vagy a maga által választott kísérővel, nem pedig random emberek előtt vizsgálják. Szerintem keresd fel a dokit, biztos van elérhetősége és privátba jelezd, hogy te egyedül szeretnél a vizsgálaton lenni. Igazából jogod van hozzá.
2021. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!