Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta folyamatosan benő a...

Évek óta folyamatosan benő a köröm a nagylábujjamon. Többször is műtötték, még is visszanő. Tavaly nyáron megint benőtt, de úgy döntöttem, hogy én már nem kínlódok a műtétekkel, szóval azóta nem voltam. De most mintha begyógyult. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés

Vannak napok mikor fáj sétálás közben, de a legtöbb héten egyáltalán nem fáj, max. akkor ha erősen rálépnek, vagy beütöm véletlenül valahova.

A műtétek során elkezdett lenőni a körmöm, most már harmadjára, de nagyon csúnya, nem szeretem mutogatni, már nagyon unom. Miskolcon van valahol, ahol lézerrel megtudják ezt csinálni? Vagy ti mit ajánlotok?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2021. máj. 12. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tudom lèzeres után is megmaradhat a benövès. Egyik ismerősömnek egy nagyon vékony fém "huzalt" raktak a körme alá, azóta szépen nő neki.
2021. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Meg kellene végre tanulni normálisan körmöt vágni.
2021. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egyszer fordult elő. Nem szoktam tövig levágni,pont emiatt,de egyszer úgy sikerült,hogy mégis a tövénél tört vágás közben a körmöm,ezért nőtt be. Ne vágd le tövig,akkor nem tud benőni.
2021. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még mindig be nől?
2021. okt. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyenesen kell vágni, nem szabad besarkítani, és hagyni, hogy lenőjjön annyira, hogy már nem nő oldalra. Ha egyszer kivágod a szélét, már lehet hogy évekig szenvedsz.
2022. nov. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!