Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét utáni pajzsmirigy...

Műtét utáni pajzsmirigy probléma lehetséges?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam valahol, hogy pajzsmirigy betegség lehet egyéb műtétek miatt. Nos februárban voltam teljes vérképet nézetni, minden ok volt TSH stb... Semmi eltérés. Márciusban vakbélgyulladással műtöttek, utána altatás miatt fájt a torkom majd egy hétig, rekedt voltam köhécseltem. Nagyjából rendbe jött, de azóta időszakos gombóc érzetem van nyelésnél, és mintha 2 oldalt a pajzsmirogyem meglenne nagyobbodva. Most per pill nem csinálnak szűréseket, fél év mire bejut az ember a háziorvoshoz. 😏 Tényleg lehet ez a műtét miatt? Ha előtte semmi baj nem volt? Vagy az altatásnál sérthettek meg ott valamit, ami miatt ez a furcsa érzésem van??? Ellenőrzésen mondtam hogy furcsa a nyelésem, aztmondták hogy altatásnál nem vettek észre semmit sem ott ahol a panaszt érzem. Hozzáteszem februárban nyaki uh-n is voltam, ott sem.volt semmi. Valami házi praktika pajzsmirigy megnagyobbodásra??
2021. máj. 13. 16:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!