Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer után ihatok alkoholt...

Pfizer után ihatok alkoholt majdhogynem egyből?

Figyelt kérdés
most kaptam reggel az első adagot, este meg tervezek bemenni a városba iszogatni, szabad?

2021. máj. 14. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
B+ hogy nem bírsz pár napot várni...
2021. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Én oltás után 1 hétig nem ittam, de minimum pár napig nem javasolt. Meg mi lesz, ha belázasodsz, és nem tudsz gyógyszert bevenni, mert ittál?
2021. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

ma 10:28


És mi lesz ha semmi baja nem lesz, és otthon ül, ahelyett hogy elment volna jól érezni magát?:)


Nem hallottam az ismerettségi körömből olyat aki Pfizer-t kapott és bármi baja lett volna tőle.

2021. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy oltás után 2 hétig nem kellene inni. Nem tudom miért, de én a helyedben hallgatnék a nálam okosabbakra. Én is eljárok a barátaimmal, volt, hogy gyógyszer miatt nem ihattam alkoholt, de kibírtam. Kérj kólát!
2021. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 akkor hány ilyen emberből áll az ismeretségi köröd, kettőből?😅Én elég sok rosszat hallok róla, mondjuk a láz ezek közül még a legkisebb gond...


Amúgy meg szerintem ha egyszer nem megy el az ember bulizni, nem fog belehalni. Úgy teszel, mintha 1 évre kéne lemondani a szórakozásról. Mellesleg senki nem mondta, hogy ne menjen, csak ne igyon. Mondjuk én még csak ezt sem mondtam, mert leszarom, ki mit csinál, csak azt írtam, hogy nem AJÁNLOTT.

2021. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és amúgy pl fájdalomcsillapítót vehetek be most? nem fáj semmim, csak szimpla kiváncsiság, ha még is szükség lenne rá.
2021. máj. 14. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, jellemzően fájdalom -, és lázcsillapítóra lehet szükséged. Az más kérdés, hogy pl a lázat mennyinél érdemes csillapítani, 39 alatt én nem veszek be semmit, max betakarózás + forró tea aztán mehet az izzadás.
2021. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Érdemes inkább úgy feltenni a kérdést: Megéri-e a kockázat, hogy esetleg valami bajod lesz, vagy inkább kibírod a ma estét alkohol nélkül?

Egyébként én a helyedben nem mennék el a városba sem, az oltás után pár órával könnyen belázasodhat az ember, és akkor elég kellemetlen visszajönni. (Saját tapasztalat.)

2021. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as

Ott már rég baj van, ha attól érzi jól magát, hogy iszogat. Sőt, ez a program neve is.

2021. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!