Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külföldön kapott covid oltást...

Külföldön kapott covid oltást már elfogadnak Magyarországon? Itthon élek, kint kapom meg.

Figyelt kérdés

Jövő héten fogom megkapni Szlovéniában a Pfizer vakcinát. Magyarországon, határmelléken élek, ugyanakkor van kint tb-m és kinti állampolgár is vagyok. Ott előbb hozzáférek a Pfizer vakcinához. Tudom, hogy a többi is hatásos, de én az amerikaiak mellett tettem le a voksomat, sokat tervezek utazni.

De a lényeg: Ha kint megkapom és kapok róla papírt, azzal a papírral itthon beengednek állatkertbe, éttermek belső terébe, szállodákba és hasonló helyekre? Ott még nincs kártya, csak papír.



2021. máj. 14. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem :) Tehát nem is a védettség a fontos, csak a vakcinométer amit facen reklámoz a fidesz.
2021. máj. 14. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan
2021. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!