Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltás okozhat ilyet vagy...

Az oltás okozhat ilyet vagy csak rásegíthetett egy rejtett problémára?

Figyelt kérdés

2 hete kaptam meg a Pfizert,19 éves vagyok,van egy bőrproblémám,arra gondoltam,hogy hatással lesz,hiába mondták,hogy az nem érdekes. Azonban napok óta fáj,-most már egyszerre és erősebben- mindkét oldalon a bordák alatt elől és háttul is,valószínű a veséim (vagy majd ha lebeszéltem dokival h legyen ultrahang,vérvétel,kiderül,mert az emésztésem is nagyon rossz),érzek is gyulladást,ha megnyomkodom ott ahol fáj,vizeletnél viszont nem érzek változást,úgyhogy lehet tök más.


Csak kicsit érdekes,nem igazán értek ehhez,de gondoltam hát ha valakinek szintén fáj valami szerve,miután beoltották bármivel. Nem tudom melyik lenne megnyugtatóbb.


2021. máj. 14. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sokan bemagyaráznak sokmindent maguknak a tényleges oltást követő reakciókon túl.
2021. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!