Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom hogy van egy csomó...

Tudom hogy van egy csomó ilyen kérdés de mit tegyek ha nagyon ideges vagyok. Hétfőn dolgozatot írok egy csomó dologból és ha csak rájuk gondolok görcsbe rándul a gyomrom és nagyon ideges leszek. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Rájönnék, hogy a nagy része nem is fog kelleni se az érettségibe, se az életben, és attól függően tanulnék, hogy hanyadikos vagyok, milyen tárgyak jegyei számítanak majd, illetve milyen irányban szeretnék továbbtanulni :)
2021. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menjél ki sétálni, hallgasd a természet hangjait!
2021. máj. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mindenkinek más válik be de valamit találnod kellene ha meg akarod könnyíteni az életedet (iskolát). (a séta és a zene hallgatás nem rossz ötlet, de szerintem az edzés vagy a maszturbáció jobb lehet)
2021. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!