Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Huszonevesek akik már kaptak...

Huszonevesek akik már kaptak 2. kínai Sinopharm oltást mi volt utána a mellékhatás?

Figyelt kérdés

Környezetemben csak idősek kapták és érdekelne fiataloknál mi volt a 2. vakcina utána a mellékhatás?

Nálam az elsőnel kezfajdalom voltml.



2021. máj. 15. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ízületi fájdalom, ennyi.
2021. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez engem is érdekel mert apukám kapja nem sokára, mondjuk nem huszonéves de érdekel
2021. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz volt, mint az első után. Hőemelkedés, fáradtság, karfájdalom. 😊 29 vagyok
2021. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tegnap kaptam 18 évesen a 2.-at,hőemelkedés, szédülés illetve nagyon nagy fáradékonyság. Általában 8-kor felkelek végzem a napi dolgom, ma kb most vagyok fent fél órája.
2021. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak karfájdalom van.
2021. máj. 18. 19:22
 6/8 anonim válasza:
Ma kaptam a műsodikat. Nálam az első és a második után is csak fáradtság és álmosság. De ez teljesen normális. A fodrászom tegnap kapta a másodikat, ő nagyon jót aludt utána.
2021. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap kaptam a másodikat.


Még a karom is kevésbé fáj, mint az első után.

2021. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 21 éves vagyok, mindkét dózis után csak a szúrás helyén enyhe minimális fájdalmat éreztem, és abban a karomban enyhe izomláz. Ennyi.
2021. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!