Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Március 13-án felgyógyultam a...

László# kérdése:

Március 13-án felgyógyultam a covidból, de védettségi igazolványt miért nem kapok máig sem? Megreklamáltam és kitöltöttem az űrlapot az ügyfélkapun keresztül és mellékeltem a microbiológiai pozitív és negatív leletet is még sem küldtek igazolványt.

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Így akarnak rákényszeríteni az oltásra. Undorító...
2021. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az eeszt-ben, hogy le lett-e jelentve, hogy gyógyult vagy. Addig nem küldik.

Ha nem lett ez rögzítve, akkor a háziorvost hívd fel, ő tudja megcsinalni.

2021. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Én gyógyultaam is, oltásom is van kettő, mégsem kaptam. Letöltöttem az alkalmazást.
2021. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 egyik hivatal ezt mondja, a masik pedig azt... rengeteg emailt irtam kulonbozo hivataloknak, haziorvosnak es mindenki a masikra mutogat :D Ugye jol gondolom, hogy a "Covid Statuszlap" menunel kene latnom az EESZT-ben, hogy meggyogyultam?

HO azt mondja, hogy o oda nem tud beirni(!), az OSZIR meg az NNK rendszerben le vagyok jelentve, a kormanyablak azt mondja, hogy az EESZT-n kell csinaljak...1,5 honapja gyogyultam meg, 8 email es ennel tobb telefonhivas es semmi.

2021. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!