Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt egy légy az ételben!...

Volt egy légy az ételben! Lehet ettől valami bajom? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy félek a legyektől. Mint más a póktól, egértől stb. Én a légytől rettegek.


Ma este ettem gulyáslevest és találtam benne egy közepes méretű (viszonylag nagyobb) legyet!!!


Kitettem a tál szélére, de az ételt még megettem hiszen akkor már a felénél tartottam, gondoltam úgyis mindegy. Plussz annyira besokkoltam, hogy nem is tudtam mit csinálok.



Lehet attól bajom, hogy légy volt az ételben?

Előfordulhat, hogy véletlenül belemegy és megfullad, mással is történt már ilyen?


Ha tegyük fel megettem volna a legyet akkor sem lenne semmi bajom?


Nem leszek beteg, amiért a piszkos légy belement az ételbe és átvitte a baktériumokat? (Kitudja hol volt előtte...)


Ugye nem köphette be az ételt semmikor sem, egyszerűen csak belefulladt?


Ha valakinek van hasonló legyes története (aminek nem lett rossz vége) akkor azt is leírhatja, hátha megnyugtat kicsit. :)


KÖSZÖNÖM.


2010. aug. 23. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj ennyire. Én is jártam már így, csak megyszósszal, és még élek :D
2010. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha vígasztal egy ember élete folyamán átlagosan nyolc pókot eszik meg, miközben alszik éppen.

Mégis itt vagyunk.

2010. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én puszta legyet nyeltem korizás közben, nem tudom, hogy sikerült.....de semmi bajom nem lett. Szerintem neked sem lesz ennyitől....annyiféle más módon bekerül a baktérium a gyomrodba...nem pont egy legyes gulyástól fogsz megbetegeni.
2010. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még élek :) Viszont reggel olyan hasmenésem lett... a hasam még most is háborog.

2010. aug. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!