Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik az a drog amely megvéte...

Melyik az a drog amely megvétele a legkárosabb a társadalomra?

Figyelt kérdés
Pl mexikói drogkarteleket pénzelek vele közvetetten? Az Európában terjesztett szintetikus cuccok Európában is készülnek? Marihuánát gondolom akár itthon is lehet termeszteni pl... Bocs ha hülye kérdés sosem vettem még ilyeneket és nem is tudom honnan lehet szerezni, de elvből nem vennék illegális dolgokat emiatt.

2021. máj. 17. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én így tudom hogy a morfium és a kokain a legaddiktívabb. Amiről nem tud valaki leszokni, és muszáj megvennie rendszeresen, az elrontja az életét, az összes pénzét képes elkölteni, az adósságokat se tudja már kifizetni.
2021. máj. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol. Legalis, Magyarorszagon alig van csalad, amelyik nem erintett, rengeteg egedzsegugyi es ezaltal gazdasagbeli kart is okoz, a katasztrofalis altalanos magyar lelki egeszsegrol, traumatizalt gyerekekrol, majd felnottkent ugyanugy alkoholistakrol mar nem is beszelve.


A drogokrol sosem tudhatod biztosan hogy honnan van,ha szintetikus akkor azt sem,hogy pontosan mibol es milyen higitasi aranyban. Ezert ez allando lutri, a toxikologiai osztalyok es zart osztalyok gyakran talalkoznak drog indukalta pszichozisos beteggel,az esetbol aztan jo esetben cca 1 honap alatt ujra embert faragnak.


Legjobb,ha ki sem probalod, nem eri meg.

2021. máj. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kokain. Ehhez köthető a legundorítóbb üzlet. Magyarországon 20 ezer kb grammja, és még az is agyonhígított fos.


Ezzel a felsőbb réteget szolgálják ki, mindig hatalmas piaca lesz, és rengeteg pénz belőle.

2021. máj. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg 2-3
2021. máj. 17. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!