Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalt valaki kovid oltás...

Tapasztalt valaki kovid oltás (Pfizer) után hónalj (nyirokcsomó) fájdalmat?

Figyelt kérdés
Az oltást 15.-én délután kaptam és aznap estétől nagyon fáj a hónaljamban a nyirokcsomó. Volt valakinek hasonló panasza? Meddig tartott?

2021. máj. 17. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Más oltástól is előfordul, egy orvos ismerősöm szerint ez olyanoknál alakul ki, akik korábban már átestek covidon, akár tünetmentesen is. El fog múlni, de azért beszélnék a háziorvossal.
2021. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bő egy hónapja átestem a kovidon.

Nemrég megmutattam egy orvosnak. Végülis azt mondta, hogy ez még nem gáz. De kíváncsi lennék meddig húzodhaz el :/

2021. máj. 17. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukámnak (Pfizer) és nekem is ugyanez volt (Szputnyik) oltás után. Tudtommal egyikünk sem esett át a covidon. Nekem 4 nap alatt teljesen elmúlt, de brutálisan fájt nekem is.
2021. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fel is volt dagadva?
2021. máj. 17. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sima covid fertőzéstől volt. Egy duzzanat a bal oldali hónomnál, ami "tüzesen" meleg volt. Kb. 1,5-2 hét után teljesen el tűnt, a "tüzesség" pedig pár nap múlva tűnt el.

Aludni sem tudtam a fájdalomtól azon az oldalamon amíg "tüzes" volt.


Az oltástól nem volt ilyenem, de picit féltem hogy előjön tőle, de nem.

2021. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is fájt kB 1 hétig mindkét Pfizer után. Érdekes, hogy csak a bal hónaljam (bal karba kaptam). Ezen kívül más tünetem nem volt. Novemberben voltam igazolt covid-os, tünetekkel.
2021. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Április 22en kaptam Sinopharmot. Múlt héten csütörtökön vettem észre h meg van duzzadva az egyik nyirokcsomom, bal oldalon, kulcscsont felett (az már 3 éve ott van amúgy 9x3as). Másnap mentem egyből uhura, 20x3as lett és elmondta a dokino, h az oltás miatt van, látott olyanokat is, akiknek 1-2 hónapig meg volt duzzadva az oltás után. Hosszan nézte és mondta h tipikus oltás utáni duzzadas, vmi csíkot is mutatott, de az nekem nem mondott sokat. :) hétfőn kapom a másodikat, kivancsi leszek, h akkor most meg nagyobb lesz e vagy sem. Szóval sztem ne aggódj, az oltás miatt lehet. Azt is mondta a dokino, h a nyirokcsomo lassan megy vissza.
2021. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2021. máj. 20. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt az 1. oltás után 11 nappal, ill. most a 3. oltás után 2 nappal. Nem duzzad, csak fáj, mintha beütöttem volna. Mindhárom Pfizer, szintén bal karba kaptam és csak bal hónalj alatt fáj. Az 1. oltás után fájt a comb fenék közötti is (csak aznap az is, a hónalj alatti is), szintén baloldalt, most nem.

Átesni tudtommal nem estem át a COVID-on, többször teszteltek PCR-rel statisztálás miatt és mindig negatív volt, családom se fertőződött meg stb.

2021. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!