Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs Pfizer vakcina után...

Nincs Pfizer vakcina után mellélhatás?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt kaptam meg az első adag Pfizer vakcinámat és nem érzek semmilyen mellékhatást, csak egy kicsit fáj a karom. Normális, hogy csak ennyi a bajom? (Ha normális akkor örülök neki, hogy ennyi :D)
2021. máj. 17. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Normális.
2021. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Normális, nincsen semmi baj. Lehet lesz egy kis fáradtság érzés vagy hőemelkedés de semmi extra.
2021. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő után csak a karom fájt, a testvéremnek szintén.
2021. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt egy gyengeség , és rosszullét Pfizer után, de ha nincs , az sem jelent problémát. Mindenkire másképp hat a vakcina. Szóval ne aggódj, nincs semmi baj.
2021. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen Mindenkinek! :)
2021. máj. 18. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy hat, mint az Adviljuk, akkor kettőt kérek egyszerre
2021. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem hétfőn délután oltottak be, aznap annyi, hogy a karom egy picit fájt. Másnap több érdekes dolog is történt. Először is, a karom nem picit, hanem nagyon fájt, alig tudtam váll fölé emelni. Farkas éhes voltam, duplát reggeliztem, utána elmentem edzésre. Ott, valahogy megkétszereződött az erőnlétem, most másfél órán át bírtam azt amitől normális esetben 45-60 perc után már meghalok. Tök jól éreztem magam. Ez délutánra átváltott viszont levertségbe, fáradtságba, étvágytalanságba, néha lightos rosszullétbe. Hőemelkedésem nem tudom hogy volt-e, nem néztem, de szerintem nem. Közben zajlott a nap, dolgoztam, jöttem-mentem, csináltam amit kellett, de annyira azért nem voltam jól. Tehát nem egy működésképtelen állapotot kell elképzelni, de érezhető volt hogy valami zajlik belül. Ez volt tegnap. Aztán mára már a karom se fáj, és délelőtt-délután tök jól vagyok.
2021. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szombat kora délután kaptam.

A szúrás utáni időszakban, az első 5-10 percben volt egy enyhe szédelgés, amit szerintem ráfoghatok magára a szurira, kb. 12 éve nem volt oltásom. Aztán elmúlt, de nekem rögvest kezdődött a karfájdalom, estére szinte teljesen beállt, minismálisan tudtam mozgatni. Másnap már valamennyire tudtam emelni, következő estére már fej fölé is ki tudtam nyújtani illetve azon is aludtam, harmadik napon max a szúrás helye volt nyomásra érzékeny.

Viszont én rosszul aludtam tőle, 2x keltem fel hajnalban, majd délelőtt úgy másztam ki az ágyból, mint egy kád vízből. Szerencsére ezt a részét átaludtam. És ennyi, úgyhogy talán jobban megúsztad nálam.

2021. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb az esélye a rosszullétek kialakulásának a második adag után.

Sportolni, nehéz fizikai munkát végezni viszont egyáltalán nem jó ötlet az oltást követő napokban! (És nem a karfájdalom miatt.)

2021. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!