Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajád véleményed szerint...

Sajád véleményed szerint mennyire veszélyes a covid 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/145 anonim ***** válasza:
47%

6-osnak.


De, én valóban szoktam írni a hosszú távú egészségkárosodásról.


Tessék:


[link]

"A kutatások folyamatosan számolnak be arról, hogy a koronavírus-fertőzésen átesett betegeknél a teljes felépülés hosszabb ideig is elhúzódhat. A Lancetfolyóirat felmérése szerint a betegek 76%-ánál jelentkeztek panaszok 6 hónappal az első tünetek megjelenése után, angliai adatok szerint a COVID-fertőzés ötből egy személynél okoz 3 hónapnál tovább is elhúzódó panaszokat."


[link]

"A COVID-19 hosszabb távon is jelentkező, leggyakoribb panasza a fáradékonyság, amely a fertőzésen átesett betegek 58%-ánál jelentkezik, és akár 100 nappal a betegség kezdete után is fennmaradhat."

2021. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/145 anonim ***** válasza:
8%
Nevetséges ez a "félelem miatti meghalás", nem tudom, hogy képzeli az illető, meg azt sem tudom, honnan veszi, mert a legtöbb ember eléggé a helyén kezeli a helyzetet, sőt, még inkább lazábban is, mint kellene, nem találkoztam még olyannal, aki "retteg", még azok között sem, akik betartják az óvintézkedéseket és be is oltatták magukat.
2021. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/145 anonim ***** válasza:
83%
12.Már a Mel Gibson féle Apocalypto című filmben is mondta a maja vadász a fiának,hogy a félelem betegség.És milyen igaza van. Az elmének olyan ereje van ami előbb-utóbb kihat a testre is.Nem hiába mondják,hogy ép testben ép lélek.Persze ez fordítva is igaz.Történtek már hit által csodálatos gyógyulások.
2021. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/145 anonim ***** válasza:
18%
Ja, de nem érted, hogy nem rettegünk?
2021. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/145 anonim ***** válasza:
23%

Azok az emberek, akik hosszú évekig tanulták ezt az egyetemem, majd embereket gyógyítanak és/vagy kutatnak, megmondták, hogy a koronavírus veszélyes (idősek nagy halálozása, fiataloknál is jóval nagyobb halálozás, mint az influenzák esetén, az esetek 80%-ában poszt-COVID-szindróma). VISZONT itt a védőoltás. Minden betegség ellen a védőoltás az egyetlen hatásos és biztonságos védekezési forma. Feketehimlő, kanyaró, mumpsz, torokgyík, TBC mond valamit? Szóval mostmár a koronavírusra is megérkezett az oltás. Beoltatjuk magunkat, no para, biztonságban leszünk.


Tehát, pont, hogy NEM FÉLÜNK!! Ti féltek, az oltástól!!!!!

2021. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/145 anonim ***** válasza:
85%
13 as jól mondja. Ha egy éven át mutatják, milyen szörnyű hullahegyek, lélegeztető stb. Az azért stresszt okoz, még ha nem is fél konkrétan. Az állandó stressz főleg idősek, akik 1 éve nem ölelhették meg szeretteiket, szóval stressz félelem, legyengíti az immunrendszert, és ez, és hogy nincs lényegében orvosi ellátás, nagyon rásegít, hogy a betegek még betegebbek lesznek, meghalnak.
2021. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/145 anonim ***** válasza:
17%
Látod, 16, ezért kell az oltással véget vetni az egésznek.
2021. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/145 anonim ***** válasza:
82%
15 elmehetnél oltást hirdetni óriás plakátra olyan jól nyomod a propaganda szöveget. Fél a f.....m az oltástól. A h....e emberektől félek.
2021. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/145 anonim ***** válasza:
34%

Szívesen beszélnék egy immunológussal és ebben a témában csak immunológussal. Ha ő megcáfol, elhiszem és remélem, el tudja nekem magyarázni konyhanyelven, mi hogy van.


Merthogy az én eddigi tudásom alapján voltaképpen csak szervátültetés vagy autoimmun betegség miatt immunrendszert gyengítő kezelésben részesülőknél vagy esetleg még a kemoterápiás kezelésben részesülő emberek esetén létezhet, hogy ténylegesen és a hétköznapi értelemben olyan gyenge az immunrendszerük, hogy a koronavírusra adott gyenge immunválasz miatt legyen problémájuk. A legtöbb esetben pont, hogy a túlzott immunválasz okozza a betegség súlyos lefolyását vagy épp a poszt-COVID tüneteket enyhe lefolyás után! Tessék szíves lenni már utánanézni!


Tessék szíves lenni utánaolvasni a védőoltások történetének, működésének és tessék hinni azoknak, akik 6-8 évig tanulják ezt az egyetemen majd ebben dolgoznak!!


Nem a pénzéhes reklámban kell hinni, hogy jajabérescsepp!!



Nem kell pánikolni meg félni, itt a védőoltás, be kell adatni!!! Pont AZ fél, aki a védőoltástól fél, de értelmes érve nincs, csak lepontozni tud.

2021. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/145 anonim ***** válasza:
81%

19 nem kell ehhez érteni, körül kell csak nézni ennyi.

Idézet, híres kritikus mondta:tojást tojni ugyan nem tudok, de megérzem ha büdös.

És itt k.....a bűzlik valami, nem kóser az tuti.

2021. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!