Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajád véleményed szerint...

Sajád véleményed szerint mennyire veszélyes a covid 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/145 anonim ***** válasza:
44%

A 19-es válaszomban mi volt lepontozható?


[link]



20


5 elhunyt van, akit én ismerek és több, hozzám közeli ember, aki gyászol. Na EZ az, ami bűzlik

2021. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/145 anonim ***** válasza:
23%

19: nem fogják megérteni, és nem fogják elhinni egyetlen hozzáértőnek sem. Lepereg róluk bármilyen értelmes érv. Automatikusan nyomják a piros x-et, az első mondat után, amiből azt szűrik le, hogy itt ellenvélemény következik. A mi kommentjeink csak arra kellenek, hogy újra és újra leírhassák a téves gondolataikat.

Közben a fél világ tudósai a COVID-ot kutatják, a tudományos világban szemernyi kétely sincsen a vírus veszélyességét illetőleg, de az nem az ő világuk.

Az ő világuk az edzőtermek meg a bulik világa, és frusztráltak, mert meg vannak ebben akadályozva. Hagyjuk, hadd morogjanak magukban.

2021. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/145 anonim ***** válasza:
69%
Amennyire egy nátha veszélyes lehet.
2021. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/145 anonim ***** válasza:
26%

23, te jobb, ha hallgattál volna, ha még mindig ott tartasz, hogy ez egy "nátha".

Hogy lehet valaki ENNYIRE korlátolt???

Gyengébbek, kedvéért (te is közéjük tartozol): attól, hogy sok embernek nincs komoly tünete, még lehet egy betegség veszélyes, ha a sok tünetszegény személy mellett OLYAN SOK a súlyos tüneteket mutató, hogy annyira leterheli az egészségügyet, ami nem vállalható, mert az ellátás biztonságát veszélyezteti.

India megengedte a lakóinak, hogy ünnepeljenek, korlátozás nélkül, ahogy szerinted itthon is el kellene járni. Láthattad, ha odafigyeltél, mit okozott náluk ez a kis "nátha". Vagy te elfogadhatónak tartanád, hogy feketepiacon kelljen beszerezned az oxigént a szeretteidnek, ha nem akarod, hogy megfulladjanak a "náthától"? Hogy utcán parkoló kocsiban kelljen ellátni őket, miután végigjártál velük 25 kórházat? De úgy tűnik,azt is elfelejtetted már, mi volt tavaly New Yorkban (ha esetleg az lenne az érved az előbbire, hogy India egy elmaradott hely.)

Szomorú, szomorú, szomorú, hogy mekkora az emberi butaság...

Lehet lepontozni!

2021. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/145 anonim ***** válasza:
71%
23 Vedd a fáradságot, és járj utána, mi a helyzet valójában Índiában. India messze van, magas a népesség, pár propaganda videóval cikkel, lehet félemlíteni azokat akik még nem oltottak. Sok angol, és egyéb nemzetiség van akik amatőr videókon tájékoztatnak mi történik ott. Lényegében ugyanúgy élnek mint idáig, nincs semmi vészjósló ami onnan közeledne.Nem a propaganda tájékoztatást kell nézni. Az exem új férje Indiai, ott nagyobb a nyugalom mint itt. A többség bekajálja az utcán alvó embereket halottnak (Ott ez szokás)meg a térdelő egészséges indiait aki utcán szívja az oxigént aztán hazasétál. Ne is beszéljünk egy tartományban bezárt 10-20 krematóriumról, hogy túlterheltséget sorakozó hullákat filmezzenek,
2021. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/145 anonim ***** válasza:
66%

Sirok... Itt nem szakértő orvosok vannak, hanem droidok, akiknek fentről jön a mainstream vonal, hogy mit képviseljenek. Van aki beleáll, van aki sodrodik vele. Amúgy vannak más irányt képviselő orvosok is, csak gondolom egyszerüen erről nem tudomást venni. Olyan emberekre hivatkoztok szakértőként, akik tavaly abban nem tudtak saját magukkal egyet érteni, hogy kell maszk vagy nem kell maszk.

150 éve pontosan ezzel a felfogással csinálták ki Semmelweis Ignácot, mert ugye "csak az a jó amit én gondolok".

Amikor valaki leírja, hogy "egyetlen megoldás", az egy brutálisan beszűkült tudat állapotot jelez, mert a világon soha semmire nem egy megoldás létezik.


8 milliárd emberből meghalt másfél év alatt 3 millió. Én voltam beteg, de egyik ismerősömnek sem sikerült elkapnia. Érdemes lenni kicsit benchmarkolni azokat az embereket, akiken úgy át fut, hogy észre sem veszik, mert a szerencse nem igazán tudományos fogalom.

2021. máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/145 anonim ***** válasza:
40%

[link]


[link]



Egyébként az a marha jó, hogy én nagyon gyakran hozok forrásokat és úgy le vagyok pontozva, hogy estem már több százelékot.

De akik szerint a kutatók ezreinek véleménye ellenére veszélyes az oltás és immunológusok százainak véleménye ellenére #immunerősítes forever, ők nem szoktak forrásokat hozni.

2021. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/145 anonim ***** válasza:
54%

Itt https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1114..

A 13-asban eléggé jól összefoglaltam, miért veszélyes a vírus illetve miért nem kell mégse félni tőle, mert itt a vakcina.

2021. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/145 anonim ***** válasza:
72%

-Mit csinál az asztronauta?

-Ürkutatás.


Nah ennyi értelme van a forrásaidnak.


Annak a statisztikának hiszek, amit én hamisítottam.


Beteg voltam egy hete, elmentem gyorstesztre és pcre, mindkettő negatív. Kifeküdtem 2-3 hét alatt, a zsarolási kártya miatt elmentem antigén tesztre, ami elég magas értékeket mutatott.


A velem együtt élő barátnőmnek semmi, az a 8-10 ember, akivel elötte kontaktáltam, semmi. Bocs, én inkább hiszek a saját tapasztalataimnak, de te nyugodtan éld hírekből az életed, ha nem zavar, hogy mások életét és igazságát éled.

2021. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/145 anonim ***** válasza:
36%

29


Inkább hiszek annak az immunológusnak, aki 5 éve leírta, hogy nem lehet erősíteni az immunrendszert és lényegében van az átlagos immunválasz és a túl erős, hiszek annak az orvosnak, aki 5 éve leírta, általánosságban hogy zajlanak a vírusfertőzések és mit tesz vele a szervezet. Az 5 év hasraütésszerű, a lényeg az, hogy még a COVID előtt.

És hiszek külföldi reprezentatív felméréseknek.


Mint valaki saját tapasztalatainak, ami nem reprezentatív. Amúgy mások ismerősi körében meg halottak vannak, meg poszt-COVID-osok.

Melyik nem-reprezentatív eredménynek higgyek a reprezentatív kutatással szemben?



Amúgy ránéztek a forrásokra? Mert van egy olyan érzésem, hogy amúgy nem.

2021. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!