Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajád véleményed szerint...

Sajád véleményed szerint mennyire veszélyes a covid 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:53
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/145 anonim ***** válasza:
67%
78-79 igen így van, és a csodás propaganda szövegben, még az is ott van nem számít az immunrendszer, 80 as az intelligens ember, a belinkelt szöveged, egy átlátszó propaganda szöveg, részben hibáztatja a kormányt, ezzel akar bizalmat építeni, aztán felhozza az egységes orvostársadalmat(már rég nem az, és buzdít oltásra aztán fenyeget kötelezővé teszi, de ennek lenyomása a társadalom torkán, telibe hányná a kormányt . Kb annyit látsz a szövegből mint egy papagáj, de nem látsz mögé.
2021. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/145 anonim ***** válasza:
24%

Esetleg elgondolkodhatnátok rajta, miért van az, hogy az orvosok túlnyomó többsége az oltásban látja a megoldást, sőt, szintén túlnyomó többségük be is oltatta magát.

Pedig leginkább ők értenek hozzá.

És egészen biztosan nem ti.

2021. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/145 anonim ***** válasza:
69%

82: te magaddal beszélgetsz. Minek teszel fel egy kérdést, ha nem érdekel a válasz?

Az orvosok többsége azért oltatta be magát, mert egy olyan hitrendszerben élnek, aminek ez a konklúziója.

Szerintem az a tudás, ha valaki a múlt beli tapasztalatai alapján a jelenben konkluziokat tud levonni a jövőre. Ez jelenleg nem mondható el az orvosok nagy részéről. A szerencse még mindig nem tudomány.

2021. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/145 anonim ***** válasza:
24%
Az meg, hogy bele fojtod a másikba a véleményét ezzel az ócska szöveggel, hogy ugy se ért hozzá, olyan szintü önbizalom hiányra vall, ami az én szememben szánni való.
2021. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/145 anonim ***** válasza:
30%

Az orvosok "hitrendszerben" élnek??? (Talán inkább a szaktudásukból.)


A múltbeli tapasztalataim (és tanulmányaim) alapján 2021 májusában azt a konklúziót vonom le a jövőre nézve, hogy nem egyhamar szabadulunk meg a vírustól, ha nem oltatjuk be magunkat elegen.


Minél jobban ért valaki valamihez, annál inkább látja, milyen sok mindent nem ért még az adott témából. Neked viszont nincs önbizalom hiányod! Kell is az önbizalom ahhoz, hogy olyasmiről nyilatkozz kinyilatkoztatásszerűen, amihez nem értesz.

2021. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/145 anonim ***** válasza:
66%
Különben az sem világos, mire gondolsz, milyen kérdést tettem fel. (83-as komment). Szerintem semmilyet.
2021. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/145 anonim ***** válasza:
69%

A tudomány is egy hitrendszer. Hiszel abban, hogy amit tudsz, az helyes. Pontosan ezzel a gondolkodással csinálták a nagy tudású elödeid Semmelweist.

Ez a meg mi lenne, ha mondatoknak akkor van értelme, ha szerzel egy idögépet, vagy egy párhuzamos univerzumot, aztán megnézzük. Zacher is elmondta, hogy a terasz nyitás berobbantja a járványt, aztán mi lett? Semmi.

Ellentétben veled, nem fogalmaztam meg semmilyen ítéletet az oltással kapcsolatban, sőt még le is írtam, hogy jó is lehet. De észlény: ha tovább folytatjátok a társadalom megosztását, az egészséges emberekre a saját félelmeiteknek a ráeröszakolását... Nah annak nem lesz jó vége. Gondolkodjál.

2021. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/145 anonim ***** válasza:
25%

Hülyéskedsz??? Ti kezdtétek!!!

Évtizedeken keresztül folytak az oltások minden probléma és társadalmi ellenállás nélkül!

És ne mondd, hogy ez egy kísérleti oltás, mert minden oltás az volt először. Ám, aki nem bízik az újdonságban, adassa be magának a Sinopharmot, az egy teljesen hagyományos oltás.

2021. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/145 anonim ***** válasza:
69%

"És ne mondd, hogy ez egy kísérleti oltás, mert minden oltás az volt először."



Ilyen fázisban lévő oltásokat ennyi embernek adtak már be korábban valamikor?

2021. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/145 anonim ***** válasza:
13%
Aki nem bízik az újdonságban, adassa be magának a Sinopharmot, az egy teljesen hagyományos oltás.
2021. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!