Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja nincs székletem és...

3 napja nincs székletem és nálam ez nem normális ,mert minden nap szoktam és nem kell erőlködni most meg erőlködessel sem jön ki. Adna tanácsot adni amit meg indítja a székletem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aszalt szilva, szilvalekvár, savanyú káposzta.
2021. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tömény sós víz így hirtelen. Rákóczi,Hunyadi vizek
2021. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Patikában vehetsz glicerint, de csak keveset vegyél be és ne este, hanem reggel. Ha teheted aznap ne menj munkába v. iskolába. Az útmutatót olvasd el figyelmesen. Megfelelő, mennyiségben nem okoz hasmenést, ne félj bevenni.
2021. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lenyomsz 3-4 ilyet, pár savanyú uborkát is közben, garantáltan nem az lesz a legnagyobb problémád, hogy olvasgasd a válaszokat ...
2021. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bajer ***** válasza:
Éhgyomorra egy XXL konzerv őszibarack, rá meginni húzora fél liter nem laktózmentes tejet. Ha ez nem segít akkor már csak egyvalami segíthet. A beöntes.🤭
2022. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta se tudsz kulázni?
2022. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!