Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megakad a falat a torkomon?

Megakad a falat a torkomon?

Figyelt kérdés
A nap folyamán általában az általam elfogyasztott ételek közül azt érzem mintha egyszer egy kis falat ott maradna. Nem tudom mitől függ mert mindig mást eszek és nem mindig ugyanaz az étel de általában mindennap van valami ami olyan mintha ott maradna. Reggelre eltűnik és nem minden étkezés során marad ott valami csak egyszer egy falat de az egész napra. Lehet hogy csak beképzelem és nincs is ott semmi? Vagy tényleg lehet ilyen? 21 éves nő vagyok.

2021. máj. 18. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináltass vérvételt (nagylabor-pajzsmirigy),meg egy nyaki ultrahangot (ott látszani fog,hogy van-e ciszta).

A háziorvos tud beutalókat adni,ezt így mondd el neki.

Ha nincs probléma,valószínű idegi alapon van.

2021. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos nincs már ott semmi.Valami felsértette a nyálkahártyát a torkodba,csak azt érzed.

Nekem is akadt meg már tabletta a torkomban.Próbáltam kitapogatni,ledugtam az ujjam a nyelőcsövemig,de nem találtam semmit,csak öklendeztem mikor a gégefedőmhöz értem.Pár nap múlva megszünt.

Vagy menj el a gégészetre,a doki le tud nézni gégetükörrel a torkodba.

2021. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is vele sajnos. Nekem 3napja érzem, hogy ott van egy kis darab. Szörnyű
2021. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És én is 21éves nő vagyok☝🏻
2021. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!