Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki kapott covid oltást,...

Aki kapott covid oltást, tapasztalt hosszabb távon káros mellékhatást?

Figyelt kérdés
Én már a 2.-at is megkaptam, az elsőnél csak a karom fájt a másodiknál pedig két napig feküdtem..engem most nem ezek érdekelnek, hanem aki szenvedett e komolyabb egészségügyi problémáktól utána.

2021. máj. 18. 22:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Az egész családom be van oltva senki nem tapasztalt hosszabb távon semmilyen mellékhatást.
2021. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
75%
Nem tök mindegy? Már úgyis be vagy oltva..
2021. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek évek múlva lesz értelme, addig legfeljebb rövid- és középtávú mellékhatásokról beszélhetünk.
2021. máj. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
67%
Megfogsz egy uránium darabot. Nem érzel semmit 1-2 évig, majd 3-4 év múlva meghalsz rákban. Ennyi.
2021. máj. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Sssaszem ***** válasza:
Ki a fene akar meghalni? Én még alig éltem.
2021. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező , mi azt nem tudjuk megmondani hogy hosszútávon mit okozhat , ha egyáltalán okoz. Csak és kizárólag a rövidtávú mellékhatásokról tudunk beszámolni.
2021. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
54%

Hosszu távú mellékhatása nincs az oltásnak. Minden kémiai vegyület amit tartalmaz, két hét alatt lebomlik a szereveztben.

Az immunrendszer viszont kap "memóriát". Ami a covid fertőzés védekezésben lesz hasznos. Ez mondjuk lehet "hosszú távú mellékhatás".


Itt olyanok dobalóznak ilyen pánikoltató teóriákkal, akiknek fingjuk nincs az oltásról T. Tényleg semmi fingjuk nincs. Általában a legbutább emberek a leghangosabbak. És ilyen együgyű teóriákat kreálnak,amit könnyű nekik lelkileg feldolgozni. Könnyű nyugtatni magukat amiért nem adatták be az oltást. Ők èrzelmi alapon hoztak döntèst. Azt hiszik ők sèrthetetlenek, rájuk nem leselkedik veszély, ezért ha rajtuk múlna mindneki dö.göljön meg aki gyenge. :D (egy két oltás ellenes szájából hallottam,)


Sok ilyen emberrel találkoztam, ezért írok róluk egy kicsit. Miért nem szabad komolyan venni őket. A tudományos tényeket nem veszik figyelembe, csak amit a média közöl. Ezeknek az embereknek az EQ szintjük valami hihetetlen alacsony. Az egójuk pedig roha.dt magas.

Minden oltás jól bevált, tudományos kutatások mind mind igazolják. Amit most a különböző országok vergődnek,,melyik ország mit fogad el, az simán politikai

hisztéria keltès.


Én az oroszt kaptam meg. Két napig voltam lázas(mind a két alkalommal). De a sok oltás ellenes ezt is szörnyű dolognak tartja. :D pedig ez nem más,mint az oltási reakció.


Akad egy két ember aki érzékenyebb és más mellékhatást tapasztal magán. Ezekről tudnak az orvosok, tudják mikor mit kell ilyenkor tenni. És ezek tudatában is ajánlják az oltást. Kire,ha nem rájuk kéne hallgatni? Nekik miért lenne érdekük ki.ba.szni az emberekkel? Pont ezért rájuk kell hallgatni és nem a politikusokra, meg a sok èlet iskola által kinevelt kamutudósokra....


Megmondták a dokik is, oltásnak nincs hosszú távú mellékhatása. Magyarországon komolyabb gond van az olyan rossz szokásoktól mint pl: dohányzás, alkohol fogyasztás, elhízás. A dohányzás és az alkohol fogyasztás mind mind igazoltan DNS károsító hatása van hosszú távon. (Vagyis azonnal nem okoz gond. De évtizedekkel később jön a sok sz.ar)


Mèg ami engem nagyon kiborit,az az hogy azt hiszik az oltás ellenesek meghozták egy jó döntést, amivel ők egészségesek maradnak. A birka oltás pártiak meg nagy része meghal. De mellette a nagy agytröszt issza a sok üdítőt, eszi a sok feldolgozott èlelmiszert, energia italt iszik, virslit felvagottat zabál, cigizik, ègeti a műanyagot fűtèsi szezonban ( rákkeltő)( csak ugye amit nem lát a hül.yèje szabad szemmel az nincs ,az nem létezik, A Föld meg lapos), szoláriumozik, gyógyszert szed ( mennyi gyógyszernek van mellékhatása amúgy)

2021. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Sssaszem ***** válasza:
47%
Kedves 7-es válaszoló! Teljesen igazad van, ment a zöld kezecske.
2021. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Elnézést,ezt látta valaki?

Ezt most osztotta meg egy ismerösöm a facebookon,erről valaki esetleg véleményt tud irni? Ez igaz lenne? Mert sok ember lesz akkor bajban,x év múlva 😔

Az egész család be van oltva,mert nem 1 halál eset történt a családunkban...erre látok egy ilyen videót

2021. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
61%
7es teljesen igazad LENNE, ha nem maga Szlávik úr ismerte volna be, hogy ember kísérlet zajlik jelenleg. Ő is buta, ostoba, hozzá nem értő? Hm..
2021. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!