Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős nyomás èrzèse a fejemben...

Erős nyomás èrzèse a fejemben bal felől? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma úgy keltem fel, hogy amikor megmozdítom a fejem vagy lèpek, akkor erős nyomás èrzèsèt èrzem bal felől. Mintha a szemem mögül indulna a fájás és elhúzódik a halántèkom felè majd a fejtetőmig. kb olyan mintha tele lenne valamivel és nyomás èrzèsèt kelti. Nem èreztem mèg hasonlót, vajon mi lehet ?

23n


2021. máj. 19. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Migrénszerű?

Szokott fájni a fejed?

2021. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerencsés vagy ha eddig nem volt ilyened. Valószínűleg a front okozza. Nagyon idegesítő tud lenni, van olyan hogy gyorsan elmúlik, máskor meg egész nap veled marad. Mennyire vagy fejfájós?
2021. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy csontkovács kell és helyreteszi a nyakad. Az is okozhat fejfájást.
2021. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából én azt sem tudom milyennek kell lennie egy migrènnek, mert eddig szinte soha nem fájt a fejem.

Csak nagy ritkán èreztem nyomó èrzèst de akkor hátul a tarkómnál,mintha az agyam fájt volna de az hamar elmúlt.


Most ez nekem teljesen új, főleg mert olyan mintha a szemem mögül indulna , ezért is ijedtem meg. Amint lèpek vagy megmozgatom a fejem, olyan mintha 'ütközne' valami belül a fejemnek, feszít. Azt mondjátok,normális lehet ?

2021. máj. 19. 09:33
 5/11 A kérdező kommentje:
A nyakcsigolyáim rendszeresen fájnak , de ilyet mèg nem okoztak. Egészen a halántèkomig sugározhat onnan?
2021. máj. 19. 09:34
 6/11 anonim válasza:
Okozhatja az is. Ha "elfekszem" a nyakam éjjel, nálam akkor szokott lenni ilyen, de az max 20-30 perc alatt teljesen elmúlik. Ha tovább marad, az általában front miatt szokott lenni. Nálam a hirtelen, párás felmelegedésre vált ki ilyet, de ez mindenkinél más. Nem tudom egyébként, hogy mennyire lehet ezt normálisnak nevezni, de nagyon sok ember szenved tőle. Vannak különböző praktikák ellene, van akinek egyik, másnak másik válik be, de olyan is van, akinek egyik sem.:(
2021. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Èrtem :(

Én nem gondoltam volna,hogy ilyen lehet egy migrèn, konkrétan úgy èrzem,mint aki mindjárt agyvèrzèst kap, feszülnek az ereim. Egyébként menstruáció előtt állok, múlt hónapban ilyenkor a vèrnyomásom szórakozott velem. Egyre különbözőbb tüneteket produkalok pms alatt:((

2021. máj. 19. 10:16
 8/11 anonim válasza:
23 éves vagy, felnőttél. Ilyenkor szoktak kezdődni az olyan nyavalyák, amikről gyerekként azt gondoltuk, hogy csak szülőknek, nagyszülőknek, szomszédnak lehet, de nekünk biztosan nem. Sajnos nálam is így van, én annyit tudtam elérni, hogy már tudom mi váltja ki és előre fel tudok készülni rá. Nálam egy forró vagy épp hideg fürdő sokat szokott segíteni (persze ezt mindig mindenhol nem lehet kivitelezni), ha vészhelyzet van, arra szokott nálam gyógyszer lenni. De azt csak a legvégső esetben, pl. ha valami olyan dolgom van, ami nagyobb koncentrációt igényel. Mert ilyenkor ugye az agy sem úgy fog sajnos.:(
2021. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tényleg pont így gondoltam,hogy csak másoknak vannak ilyen problèmái és hu de jó hogy nekem semmi bajom.😅😢 Hát akkor elkezdődött 😓

Nálad mi váltja ki? És milyen gyógyszer vált be?

2021. máj. 19. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam az ibuprofen tartalmú, de van amikor paracetamol.

Változó.

Ki kell próbálni, hogy neked mi használ jobban.

2021. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!