Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energiaital függő vagyok.Napon...

Ilona79 kérdése:

Energiaital függő vagyok.Naponta megiszom 5-6 dobozzal.De fáj tőle a gyomrom.Milyen gyógyszer ajánlatok hogy ne fájjon tőle a gyomrom? Az energiaitalról nem tudok lemondani.

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Gyógyszert ne szedj.

Növényi alapú dolgokat tudnék ajánlani, mint pl a gyömbért és még talán a lucerna.

Valamint éhgyomorra ne igyál ilyet most egy darabig, ha tudsz pár falat valamit mindíg egyél előtte.

(Nehogy fekélyed legyen, akár az energia italtól független dolog miatt is, pl stressz. A lucerna erre is jó. Nem poénból írom, lucerna tablettából több fajta van. A gyömbér kapszulát és a lucerna tablettát is meg tudod venni patikában.)

2021. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nyugi, a gyomrod lesz a legkisebb problémád nemsokára. Majd jön a jó kis keringési összeomlás vagy a szívroham.

Én is imádom, de felelősségteljes felnőtt emberként tisztában vagyok vele hogy a napi 1 ami max elfogadható. Ennyi sem tesz jót, de a kávénál nem rosszabb. Viszont a kávéból sem iszik az ember napi 5-6-ot, mert tisztában van vele hogy az öngyilkosság.

2021. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Pantoprazol
2021. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Meg fog állni a szíved ennyi energiaitaltól.
2021. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig le kéne, nem hirtelen, de fokozatosan. Mondjuk az első héten már csak ötöt iszol naponta, a másodikon csak négyet, és így tovább. Vagy átállsz valamire, kólára, Fantára, szódavízre.
2021. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Melyik energiaital? Mekkora doboz? Volt anno egy munkatársam, évekig naponta 4 Red Bull, semmi baja nem volt, de a fél fizetése erre ment el. Az az igazság, hogy bajod nem feltétlenül lesz tőle, viszont neked már van, ergo most inkább ezt iszod tovább, a gyomorproblénára meg majd szedsz valamit pluszban, ez elég fura gondolkodásmód, így ez sosem lesz rendben, májad sem igazán szereti az ilyet, szóval fokozatosan csökkenteni kell a mennyiséget, én tudom, nagyon rossz főleg az első 2 hét, de más megoldás nincs.
2021. nov. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen panaszai vannak a gyomrodnak akkor sürgősen le kéne szokni vagy legalább olyan energia italt inni amiben B12 vagy B6 van, ezek nem készítik ki a gyomrodat.
2021. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszert semmilyet. De minek iszod? Mert ha ennyit iszol, akkor a koffein már rég nem hat, csak arra kell, hogy működőképes legyél, mivel függő vagy tőle. Ha cukrosat iszol ennyit, az se épp egészséges, de ha cukormenteset, akkor meg lehet, hogy valamelyik édesítőszer okozza gyomorfájdalmadat. Esetleg valami színezék. Én a helyedben kipróbálnék sokfélét, hátha van olyan, ami nem bántja a gyomrod.
2021. nov. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!