Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú mellékhatása...

Lehet hosszú távú mellékhatása a koronavírus vakcinának?

Figyelt kérdés

Nehéz volt eldönteni, hogy a politikához vagy az egészséghez soroljam ezt a kérdést... :D

25 éves fiatal vagyok, jó immunrendszerrel. És azt érzem, hogy korlátozva vagyok, nem mehet edzeni, nem mehetek nyaralni (oké tudom lehet menni pcr teszttel, de kinek van kedve ezzel bajlódni meg ha pozitív, akkor off az egész), szóval zsarolva érzem magam az oltást illetően. Ha már ennyire rám akarja tukmálni ez a világ az oltást, akkor lenne pár kérdésem, amiben tök jó lenne, ha meggyőznének (tudom nem gyakori kérdéseken kéne, hanem orvosoktól kérdeznem, de nem nagyon tud ezekre válaszolni senki).


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?



2021. máj. 21. 02:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/614 anonim ***** válasza:
73%

1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak? - részemről igen



2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is? - mert nekik ez pénzbe kerül



3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe. - kimondják, hogy önkéntes, de köztudottan nem az, mert annak ellenére, hogy tilos, megfosztanak bizonyos jogaidtól



4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása? - dehogynem, de még őket sem feltétlen



5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika? - a fideszben és a korlátlan hatalomban ne keress logikát, mert nincs, a járvány kezelés itt egy nagy nulla



6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint. - lásd 5-ös kérdésre a választ



7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát? - de így van, ezt a 133 legótvarabb meg is tette



8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet? - de igen, szlávik is kimondta



9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'? - de igen



10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben? - sajnos nem vagyok jós, de jó eséllyel igen. Ez volt az első lépés, hogy felmérjék az emberek kútba ugranak-e, ha nekik azt mondják, és igen. Valahogy a fideszt és annak működését úgy tudom elképzelni, mint a Jackass. Fogadjunk, hogy nem b.sz össze három gyereket és nyomorult lesz és tényleg. Fogadjunk, hogy beoltatja magát, hogy "szabad" legyen.

2021. máj. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/614 anonim ***** válasza:
91%
Én meg csak annyit tennék, hozzá, hogy hiába hiszi mindenki, ez nem csak a fidesz sajátja. Ausztriában élek, itt is szinte ugyanaz a víruskezelés, mint a fidesz kormány alatt. Egyébként egyezek az előzővel. Kutya világ jön.
2021. máj. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/614 anonim ***** válasza:
19%

Nézd meg az alábbi videót, és a kérdésedre megkapod a választ:

[link]

2021. máj. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/614 anonim ***** válasza:
33%

1. Kizárt.

2. Az első válasz után ez irreleváns kérdés.

3. Azért mondják, hogy önkéntes, mert nem kötelező. Amúgy meg nyaralni, moziba menni, edzeni sem kötelező.

4. Akkor nézd meg a covid-áldozatok statisztikáját is, a 20-30-40 éves, egészséges áldozatokkal.

5. Ez jogos. A kormány intézkedései legtöbbször nélkülözték a logikát.

6. Dettó.

7. Ezt kérdezd meg az áldozatok hozzátartozóitól is, jó?

8. Nem.

9. Nyilván a politikai és üzleti körök mindenben a saját hasznukat keresik, de a vírust ez baromira nem érdekli.

10. Nem vagyok jós, de nyilvánvalóan így KELL lennie.


+1 Várom a lepontozást.

2021. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/614 anonim ***** válasza:
28%

Nem lehet, hogy túl sok hülye kérdést teszel föl?


Ha ennyire izgat 25 évesen hogy "élvezd" az életet miért nem oltatod be magad?


Miért nem lehet felfogni nektek egócska-manócskáknak, hogy az oltás a közösségi szabadság része, és nem feltétlenül arról szól, hogy bulikázhassatok,meg nyaralgathassatok?


Ha mi, oltottak nem vettük volna föl az oltást már több millióan (a világban is) , akkor ti (oltásabajgók) még mindig a szobátok 4 fala között kuksolnátok, még több szabályt kellene betartani.

Vegyétek már észre magatokat!


Én is várom a lepontozást!


Jujjjj de félek!


Ja, nem.

2021. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/614 anonim ***** válasza:
70%

"Kizárt"

Forrás?

2021. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/614 anonim ***** válasza:
84%

Amikor elkezdődött ez az egész őrület tavaly, nagyon beharaptam.

Felhalmoztuk az élelmiszert, gyógyszereket, aki elment otthonról azon volt kesztyű, maszk , a táskában fertőtlenítő , de inkább 2 flakon, amikor hazajöttünk gőzzel fertőtlenítettem a ruhákat , a cipőket , a kocsit, a kulcsot a kaját amit hazavittünk a boltból egyenként fertőtlenítettem szóval ez egy igazi őrület volt.

Aztán ez ott változott meg, hogy teltek a hónapok és annyi ellentmondás kezdett el keringeni , nem történt betegség a családban , nem volt semmi csak a rettegés.

Aztán ezt befejeztem ahogy a család is, elég volt, így nem lehet élni.

Azóta sem vagyok/voltam beteg de még egy náthával sem, ahogy a családom sem.

A munkám miatt pedig azt gondoltam , hogy el fogjuk kapni (ügyfelezés, személyes kontakt), nem kaptuk el.

A rettegésnek és a félelemben tartásnak viszont hosszútávon nagyon káros hatásai vannak az emberi elmére, illetve azt is hozzáteszem, hogy tisztelet a kivételnek nagyon sok kórházban még a gépeket sem tudják kezelni.

Szóval hall az ember innen-onnan egy-két dolgot én biztosan nem oltatom magam.

Meghagyom mindenkinek aki ebben hisz, akinek kell.

Nekem nem kell. Cserébe pont nem érdekel, hogy nem mehetek a kártyához kötött helyekre. Akkor nem megyek.

2021. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/614 anonim ***** válasza:
45%
#5ös az ugye megvan hogy a szabályok nem maguktól vannak hanem valaki meghozza őket? Nem miattad csökkentek a korlátozások hanem mert valaki úgy határozott. El kell törölni őket és probléma megoldva, eddig már nem terjed az agyad?
2021. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/614 anonim ***** válasza:
78%
1,8 egyet értünk.Nem kell engedni a zsarolásnak mert utána folyamat menni kell oltatni magad és ki tudja mikor ér véget ez a mizéria és ez nem Tic Tac hogy lehet adogatni akár 3-4 havonta is mert jön a nagy mutáció ami ellen újabbnál újabb vak-cina kell majd.Nemsoká az lesz a következő felvonás szeptembertől vagy még előtte elkezdik augusztus-tól már.Nem létszükséglet sem eddzeni menni,sem éttermezni,sem strandolni a rengeteg ember között.Gondolhatod hogy tele lesz a strand nyáron.Nekünk van medence,nagy kert,eddzést megoldom itthon,étteremben amúgy sem eszünk max nagyon ritkán illetve a teraszra még ki lehet ülni míg ki nem találják hogy azt sem lehet(nekem mindegy mondjuk),nyaralni majd elmegyünk mikor lehet szóval nem vagyunk befeszülve egyáltalán.Te döntésed egyébként de én nem ajánlanám hogy beoltasd magad.Majd látod mit is szeretnél és el tudod dönteni idővel hogy mi legyen mert ha regisztrálsz utána megkaphatod és a kártyát is ha annyira kell.Gondold át
2021. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/614 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk meg történt több tragédia is az ismerősi körünkben, rokonságban csak majdnem. Azt nem értem, hogy miért okoskodnak olyan emberek, akiknek ne haragudjatok, de alap szintű biológiai-kémiai tudása sincsen. Úgyis dühödten, sértetten le fogtok pontozni, mert személyetek elleni sértésnek veszitek, ha valaki le meri írni, igen, érintett ebben a "felfújt kamu járványban". Annyira egyszerű ez az egész, ehhez nem kell semmilyen fogyatékos konteó, huu korlátoznak minket blabla, régóta lehetett számítani egy kiadós járványra. De tudom, a hihetetlen magazint inkább lapozzák az emberek, mint valamelyik tudományos oldalt.
2021. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!