Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni,hogy enyhíts...

Mit lehetne tenni,hogy enyhítsem az oltási tüneteket?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam a második oltást Modernából. Az elsővel nem volt semmi gondom, ha hozzáértem az oltás helyéhez, kicsit éreztem, annyi volt, de a második jobban megvisel.

Fáj is a karom, meg hőemelkedésem is van, 37,8, ami nem sok, de mégis láthatóan van. Kimondottan fáradt vagyok, jól aludtam az éjjel, de mégis többször lefeküdtem ma, majdnem az egész napot átaludtam és mégis fáradt vagyok, meg nyomott is egy kicsit.

Nem veszélyes, nem túl erős, de azért ha van valami praktika enyhíteni az oltási tüneteket, azt szívesen venném, ha tudtok valamit.



2021. máj. 21. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Lazcsillapitot bevehetsz, ha rosszul erzed magad, mast nem nagyon tudsz tenni a pihenesen kivul.
2021. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rendesen be is lázasodtam a Modernától a második alkalomnál, én is lázcsillapítót tudok javasolni. A tünetek pedig 1-2 napon belül meg fognak szűnni :)
2021. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és sok-sok folyadék, pihenés!
2021. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már jobb, vettem be aszpirint, meg Kalmopyrint és a lázam is lejjebb ment, korán reggel 37,5 volt, most 37,2 és annyival jobban is érzem magam, most már túljutok rajta, azóta is szunyáltam, majdnem egyfolytában.

Köszönöm a válaszokat.

2021. máj. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!