Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltáshoz mindenképpen nyomtatv...

Oltáshoz mindenképpen nyomtatva kell vinni a nyilatkozatot és a visszaigazolást? Nincs itthon nyomtató, mert nincs szükségünk rá, holnap mennék oltatni, ha nagyon muszáj keresek valahol nyomtatást, de kérdezném előtte feltétlenül szükséges?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én véletlenül elfelejtettem vinni és a helyszínen adtak papírt, ott ki tudtam tölteni. Bár nem tudom, hogy ez lehetséges-e mindenhol.
2021. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 savanyújóska ***** válasza:
100%
Gyorsabb és kényelmesebb, ha nyomtatsz, de tudnak adni ott is,azzal számolj, hogy az plusz 15-20p (nem mintha ilyen pontossággal néznék az időpontokat tapasztalataim szerint, inkább a te idődből megy), ha nem tudsz egyszerűen nyomtatni, akkor szerintem mehetsz nélküle.
2021. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, hogy elvileg elektronikus világban élünk, amire csak fokozottan ráerősített a COVID-19 miatti távoktatás meg sok helyen (irodai helyeken nyilván) a távmunka, de én, mint Y generációs, okostelefonnal rendelkező, közösségi médiát aktívan használó 39 éves ember ezzel nem szórakoznék.


Nem éri meg a bizonygatási cirkuszt, hogy De hisz itt van! Egyszerűbb kinyomtatni és odavinni, és pont.


Amúgy szerintem ez abszurdum attól függ, ki olt. Ha az oltóponton egy 30pár éves, egyetemről frissen kijött medika orvostanhallgató, aki épp a sokéves praxisát tölti, mint legutóbb engem, akkor semmi gond, ha pedig egy nyugdíj előtt álló(vagy már nyugdíjas, de a vészhelyzet miatt némi pluszpénz megvillantása fejében berángatott nyugalmazott orvos), akkor meg baj lehet belőle.

2021. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hová mész? Én az Uzsokiban voltam, ott adtak
2021. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Adnak ott.
2021. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván egy huszon-harmincpáréves medika, frissdiplomás orvos, aki maga is kütyüzik, nyomkodja folyamatosan -a civil életében is - az okostelefonját, tabletjét (kinek mije van, mire futja) annak ez az egész elektronikus világ semminemű gondot nem okoz, míg egy nyugdíj előtt álló doki meg szidja. Teljesen tiszta sor, mindkettőhöz volt szerencsém.
2021. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 savanyújóska ***** válasza:
Ja, Budapesten a Rókusról és a Szent Lászlóról vam tapasztalatom, itt az orvosok nem is foglalkoznak kb. adminisztrációval aki olt, az csak olt, kint meg katonák szedik be a papírt meg terelgetnek, de pl. a Rókusban sajátjuk van, mert hozzácsaptak még egy oldalt, szóval oda hiába is vinnél. Kisebb oltóponton mi lehet a helyzet, azt nem tudom, ha városban vagy, akkor szombaton még azért lehet találni valami nyitott fénymásolót, vagy ilyesmit.
2021. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Uzsokiba megyek, és elég ha telefonon megmutatom a visszaigazolást? Én 35 vagyok és kivagyok ettől a nyomtatósditól :)
2021. máj. 22. 09:20
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha, ahogy írjátok papírokat is elveszik stb., akkor lehet nyomtatok, mert nehogy itt ezen múljon :).
2021. máj. 22. 09:23
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Az aznapi dátum legyen rajta amikor oltatsz, nekem az előző napit átíratták.
2021. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!