Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 év alatt lehet menni...

18 év alatt lehet menni étterembe, moziba, színházba stb. 18 év feletti védettségi igazolvánnyal rendelkező (nem szülő) személlyel?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk a hétvégén kicsit kikapcsolódni (mozi, étterem stb...) Barátnőm még nem töltötte be a 18. életévét (csak a 17.-et), viszont mindketten beoltattuk magunkat. Ő a héten, én már legalább egy hónapja. Védettségi igazolványa jelenleg egyikünknek sincs, viszont én az EESZT rendszeren keresztül nagy nehezen végre hozzáfértem az igazolványt kiváltó applikációhoz. Barátnőmnek nincs ügyfélkapuja, online regisztrációt sem tudjuk a személyi igazolványához kapott kód hiányában igénybe venni, tehát a napokban esélytelen, hogy legalább az applikációhoz hozzáférjen. Ilyen esetben, ha én már megvagyok 18 éves és az apllikácivócal igazolni tudom a védettségem, viszont nyílván nem vagyok a szülője, mehetünk-e együtt moziba, étterembe stb?

2021. máj. 22. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Nem feltétel hogy a 18 éven felüli a szülője legyen.
2021. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenhol fogadják el az applikaciot moziban nekünk ragaszkodtak a kartyahoz
2021. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mától hivatalosan el kell fogadniuk.
2021. máj. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!