Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A húgom 2 hete kómába van....

A húgom 2 hete kómába van. Mennyi az esélye, hogy felébred?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi történt vele? Mert az sem mindegy. Az orvosai tudják a legmegalapozottabb tippet adni a kérdésedre. Drukkolok, hogy rendbe jöjjön!
2021. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? A szüleid mit mondtak eddig neked?

Sajnos erre csak orvos tud válaszolni, és a rövid kérdésből arra következtetek, hogy te is gyerek vagy még. A szüleid ha nem is válaszolnak, őket tudnád megfigyelni, hogy reménykedve tekintenek-e a jövőbe.

2021. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Miért van kómában?
2021. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok, a barátjával baleset érte őket és ezért .
2021. máj. 22. 14:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost kell erről megkérdezni, itt nem fogja tudni senki,csak hasraütésszerű időintervallumokat fogsz kapni maximum
2021. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Jó lenne, ha tudnál erről beszélni a szüleiddel. Remélem, nem hagynak téged magadban teóriákat gyártani, rémképeket látni.


Nem vagyok otthon a témában, de a két hét még nem olyan hosszú, hogy ne legyen remény, de sajnos azt is mutatja, hogy komoly sérülései vannak. A barátja is komolyabban megsérült?Remélem, hogy felépülnek.


Beszélj a szüleiddel, vagy más rokonnal, ha a szüleid nem nyitottak a beszédre.

2021. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a barátja nem esett kómába , ő jol van nagyjabol...nagyon aggódok hugiért, olyan fiatal még. anyuék nem nagyon mondanak semmit, de igen reménykedünk....😔

köszönöm a válaszokat!❤

2021. máj. 22. 14:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen baleset? Nem mindegy hogy egy kisebb autóbaleset, vagy leugrottak a 10-ről és véletlenül életben maradtak. Utóbbiból nem valószínű hogy lesz valami, előbbiből fordulhat jóra.
2021. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Megjósolni senki se tudja, az orvosok pedig nem bocsátkozhatnak találgatásokba. Csak reménykedhettek. Látogathatjátok most egyáltalán? Ha nem, gondolj rá sokat (bár nyilván ezt teszed).

(1. válaszoló.)

2021. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a húgod és milyen baleset? Amúgy erről inkább az orvosokat kéne megkérdezni. Én is drukkolok hogy rendbe jöjjön.
2021. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!