Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kormány...

Mi a véleményetek a kormány azon döntésére, hogy nem rendel több nyugati vakcinát?

Figyelt kérdés
Magyarország egyedüli tagállamként nem vesz részt a közös uniós vakcinabeszerzés következő szakaszában, melynek keretében 19 millió dózis Pfizert lehetne vásárolni 2023-ig.

2021. máj. 22. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Hat csinaljak mar a vakcinagyarat itthon, minek rendelne? 😂😂 Vicc.
2021. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát majd ha kell, adnak kínait a jónépnek, az van szrásig. Addig nem is fognak újat rendelni, amíg ez rájuk nem rohad.

Úgyhogy aki nem kér most Pfizert amíg még van, az majd kínait kaphat, ha mégis kéne. Egyébként én nemrég voltam, hát bmeg, időpontfoglalás ide meg oda, így is 2 órát kellett sorban állni. Úgyhogy ezt is elbszták, mert 2 percenként adott a rendszer időpontokat, ami alatt nem lehet senkit beoltani. De legalább szer az most volt.

Emellett persze azért is sajnálatos, mert ez a beszerzés 2023-ig tartana, és már az addig továbbfejlesztett Pfizert tartalmazná, ami az addigi mutánsok ellen is jobban véd majd. De nem baj. Lesz kínaji doszt.

2021. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy elmennek a dakota edesanyjukba.
2021. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most végre vakcinagyár épül stadion helyett. Szerintem azért.

Meg nem az van, hogy nem rendel, hanem az EU-s közös rendelésből nem kér.

2021. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat rendeltek, aztán azt hiszik az a megoldás, hogy akkor addig nincs több, amíg ezt be nem nyomjuk.
2021. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!