Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha májnagyobbodásra továbbra...

Ha májnagyobbodásra továbbra is iszok, akkor kb meddig élek még?

Figyelt kérdés
Ha már most májnagyobbodásom van, és gyógyszert szedek rá. Viszont sokféle kaját se lene szabad enni, mert ezek is növelik a zsír lerakódást. Meg pl fehér kenyeret se (ami egy vicc). De én mégis eszek mindent ugyanúgy mint eddig. Sőt minden nap iszok, mert alkoholista vagyok! Most 41 éves vagyok. Kb élhetek még 5-6 évet ha semmin nem változtatok? Vagy mennyi időm lehet? Min? Max?

2021. máj. 22. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire kib@szott fontos az a méreg? Mindennél többet ér, mint az egészségednél? Családod van?
2021. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Meddig élsz azt,csak Isten tudja,ugye a májban nincs érző ideg ezért nem tud fájdalommal,jelezni ha baj van .

Ezért,inkább sárgára festi a delikvenst,azért próbáld lerakni legalább egy évre,Máriatövis tea sokat dobna életkilátásaidon .

Minek,kihívni a sorsot !

Utána,megint piálhatsz mert a máj bámulatosan,tudja magát regenerálni .

2021. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!