Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt olyan akinel az első...

Volt olyan akinel az első terhességi tünet a felfázás vagy felfázás érzése volt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Részben. Állandóan pisilni jártam, gyakran és picit, mint felfázáskor. De nem járt sem fájdalommal sem csípő érzéssel.

Nekem ez volt az első tünet, és sok ismerősömtől hallottam ugyanezt. De ez nem felfázásszerű érzés, csak gyakori vizelés. Ha fáj, viszket, akkor ott fertőzés van.

2021. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőnek volt, nagyon feszült az alhasam és gyulladt érzés volt a huvelyemben is, de nem volt fertozes, az orvos azt mondta a hormonalis valtozas miatt van. Az első terhessegnel viszont az utolsó trimeszterben valóban lett egy húgyúti fertozesem, arra akkor egy monural nevű antibiotikumot adott.
2021. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!