Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lehet inni alkoholt...

Mikor lehet inni alkoholt oltás után?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg a Sinopharm vakcinát, de ezt nem kérdeztem meg az orvostól és ilyen miatt nem fogom felhívni.

Valaki tud arról valamit, hogy meddig kéne várni? Nem sok dolgot találok az interneten.



2021. máj. 25. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

erről megoszlanaka vélemények


Olvasni olyat hogy 1 hónapig semmit, van ahol azt írják hogy lehet inni mértékkel

Azt hogy a mértékkel mit jelent azt nem tudom:)


Elméletileg ha sokat iszol oltás után akkor az immunrendszered nem tud annyi ellenanyagot termelni mintha nem innál


De erre állítolag nincsen tudományos bizonyíték


Én tegnap kaptama másodikat, ma már betolok estefelé pár sört az tuti:)

2021. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 2. oltás után megittam 2 db gyömbéres sört.
2021. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm piásan ment oltásra is Jansan-ra és oltás után záróráig piált a kocsmában. Elvileg nem lesz akkora a védettsége %-ban mint ha nem ivott volna. Fejfájáson kívül más baja nem volt .
2021. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3 nap szünetet tartottam. Utàna pedig ittam 1 sört. Az ismerősöd, durván nyomja a bulit.:)
2021. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!