Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházbol el lehet e szökni ?

A kórházbol el lehet e szökni ?

Figyelt kérdés

Mar egy jó pár napja rosszul vagyok(vért hanyok,fej fájás és szédülés) es a tegnap anyum ki hívta a mentoket akik be hoztak a korhazba.Itt mar kaptam perfuziot ,még vettek vért és kaptam injekciót már otthon a mentosoktol.

Hogy tudnék el menni a korhazbol ?

Nem akarok több injekciót meg perfuziot még vérvételre meg minden mast.


2021. máj. 25. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha elszoksz, rendorseg fog keresni.

Ahhoz hogy elhagyd, ala kell irnod a papir, hogy felelosseget vallalsz

2021. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Te amugy nagyon beteg vagy fejben.
2021. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Inkább hánynál tovább vért? Láttam a tegnapi kérdésedet is, szerinted egy szimpla megfázást kaptál el vagy mi?
2021. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

#1: Nem írhatja alá, fiatalkorú.

Kérdező: kitartás! Tudom, hogy szar... De a te érdeked!

2021. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én félek így is a tűtöl de itt ez senkit se érdekel hogy félek vagy fáj csak szurkalnak.

Az injekció amit a mentosok be adtak az eléggé fájt és én nem akarok több szurkalast.

Nagyon kicsi a fájdalom küszöböm és félek is.

2021. máj. 25. 08:44
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Beszélj anyukáddal és a kezelőorvosoddal hogy minél előbb szeretnél hazamenni. Kérdezd meg a kezelőorvosodat, hogy mit kell tenned ezért, miben kell együttműködnöd. Kérdezd meg a nővért, van-e lehetőséged pszichológussal beszélgetned a bent tartózkodásod alatt.

Meglátod, ha egy kicsit a kezedbe veszed az irányítást, mindjárt könnyebb lesz elviselni a kórházat is :)

2021. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Hidd el, tudom, min mész át. De vannak dolgok, amit csak vérből lehet vizsgálni. A gyógyszereket be kell juttatni. Ha hánysz, a tabletta alapból nem opció. Ráadásul véreset hánysz, tehát a gyomrodnak is ártana.

Ez ahhoz kell, hogy rendbe hozzanak.

Valahogy ezt kellene tudatosítanod magadban.

2021. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell pszichológus.

Csak annyi a baj hogy nem akarok itt lenni mert itt csak temérdek injekció meg vérvétel meg kivizsgalas van. Nekem meg van egy pár nem túl csúcs élményem a korhazzal

2021. máj. 25. 08:52
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Oké, akkor meséld már el, hogy hogyan kezelnéd otthon a véres hányásodat.
2021. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, rettegsz a kórháztól, annyira hogy véreset hánysz és meg akarsz szökni, de neked nem kell pszichológus... :D
2021. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!